Ücretsiz Demo
Elektraweb başarısını ödüllerle taçlandırarak ilerliyor (kobipostasi.net – 07.07.2022)
Elektraweb Web Tabanlı Otel Programı
Elektraweb başarısını ödüllerle taçlandırarak ilerliyor (kobipostasi.net – 07.07.2022)

Turizm sektörünün en güçlü çözüm ortaklarından Talya Bilişim, başarısını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor.

Bu yıl on ikincisi düzenlenen QM Quality Management Tourism Awards’da Elektraweb yine “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Otel Yönetim Yazılımı” seçildi.

Turizm sektörünün öncü bilişim şirketlerinden biri olan ve hızlı çözümler üreten Talya Bilişim, Elektraweb markasıyla bu yıl ile birlikte 3 yıldır arka arkaya aynı ödüle layık görülmüştü.

Elektraweb Otel Yönetim Sistemleri adına ödülü, Talya Bilişim CEO’su Kemal Oral ve Elektraweb Ürün Müdürü Eda Yılmaz aldı.

Yurtdışına teknoloji ihracı 

Yurtdışına teknoloji ihraç eder konumda olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Talya Bilişim CEO’su Kemal Oral, “Elektraweb’i kullanan otel sayısı 1700’e ulaştı. Toplamda dünya genelinde 23 ülkeden otellere teknoloji ihraç ediyoruz. Son olarak ABD ve Pakistan pazarına girmiş durumdayız. Ülkemizdeki ve dünyadaki büyük otel zincirlerinin yoğun ilgisini görüyoruz. Özellikle son zamanlarda yüksek teknolojiye önem veren ve ultra lüks konseptte çalışan oteller Elektraweb’i tercih etmeye başladı. Çünkü Elektraweb ile misafir memnuniyetinde yüksek bir artış sağlıyoruz. Hillside Beach Club ve Cullinan Golf Resort’u bunlara örnek gösterebiliriz. Ayrıca turizm ve bilişim alanında çalışmak isteyen gençleri de destekliyor, bünyemizde staj imkanı sağlıyoruz” dedi.

Elektraweb başarısını ödüllerle taçlandırarak ilerliyor 

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın