Ücretsiz Demo
Online Rezervasyon Motoru

Online Rezervasyon Motoru

Otelinizi Kendi Web Sitenizden Dünyaya Açın, Karlı Satın!
  • ElektraWeb, otel misafirleri ve seyahat acentelerine yönelik, webde ve mobil olarak kullanılabilen, ön büroya entegre edilmiş bir online rezervasyon motoruna sahiptir. Grup ve zincir otellerde, merkezi rezervasyon sistemi(CRS), online rezervasyon motoru olarak kullanılabilir.
Bütünleşik Satış Yönetimi

Elektraweb, online rezervasyon, kanal yönetimi, fiyat yönetimi, Çağrı Merkezi, satış takip modülleriyle bütünleşik satış yönetimi sağlar

Komisyonsuz, Aracısız Satış İmkanı 
  • Online Rezervasyon modülü ile satışlarınızı doğrudan müşterilerinize yapın ve komisyon ödemeyin. Ayrıca tahsilatı da doğrudan müşterilerinizden ve peşin olarak yapın.
  • ElektraWeb Online Rezervasyon Modülünü  kullanan otel, kendi resmi web sitesi üzerinden rezervasyon alır, anlık olarak önbüro yönetim sistemine bağlanıp müsaitlik sorgular rezervasyonu kaydeder ve aynı anda misafire konfirmasyon verir
  • Online rezervasyon sayfası internette otel adına bilinirlik sağlar, otelin marka değerini yükseltir ve CRM veritabanı oluşturur. Bu bilgiler bir başka acenteyla veya rakiple paylaşılmak zorunda kalınmaz. Böylece Kendi Markanıza ve CRM Sisteminize Yatırım Yapmış olursunuz.
Fiyat Yönetimi

ElektraWeb Otel Yazılımı fiyat yönetimi ile belirlediğiniz rakiplerinizin bütün satış kanallarındaki fiyatları analiz edilerek en uygun fiyat belirlenir.

  • Günlük rezervasyonlar için otomatik indirim hesaplamaları günün saatine göre yapılabilir. Örneğin saat 16:00 sonrasındaki her iki saat için %10 indirim.
  • Erken rezervasyon indirimleri o dönemdeki doluluk oranına göre otomatik olarak hesaplanabilir.

Elektraweb Online Rezervasyon Motoru

Oteller için Ücretsiz Google Entegrasyonu
Oteller için Ücretsiz Google Entegrasyonu
Elektraweb- Google Hotel Partner Entegrasyonu sayesinde, Elektraweb kullanan oteller hiçbir ücret ve komisyon ödemeden Google aramalarında en üste çıkıyor, fiyat-müsaitlik yayınlıyor ve direkt online rezervasyon alabiliyor
Ücretsiz Sanal Pos Entegrasyonu
Ücretsiz Sanal Pos Entegrasyonu
  • İster kendi sanal POS’unuzu, isterseniz bizim sanal POS‘umuzu kullanın. Sanal POS‘umuz tüm bankalarla çalışmakta ve cazip komisyon oranları ile taksitli satış yapabilmenize imkan sağlamaktadır.
  • ElektraWeb’in entegre edilmiş ödeme sistemi PCI ve DSS sertifikalıdır. Güvenli online kredi kartı ve debit kart ödemeleri alabilirsiniz.
  • Sistem yerinde ödeme + Yerinde Depozit + Kredi Kartı + Taksit + Puan Kullanımı gibi farklı ödeme şekillerini desteklemektedir
Konaklamış Tüm Misafirler Online Rezervasyon Sisteminize de Otomatik Kayıtlıdır
Konaklamış Tüm Misafirler Online Rezervasyon Sisteminize de Otomatik Kayıtlıdır

Otelde daha önce konaklamış olan tüm misafirlerimiz online rezervasyon sistemimize de otomatik kayıtlıdır, cep telefonlarına gelen sms kodu ile direk giriş yapabilir, profil bilgilerine ve geçmiş rezervasyonlarına ulaşabilirler. Sizin ona sağladığınız promosyon ve bonus imkanlarını kullanabilir ve kendilerini daha ayrıcalıklı hissederler. Ayrıca online rezervasyon ile misafirin CRM bilgilerine göre yapılması gereken tüm iş emirleri departmanlara otomatik gider. Böylece misafire ait giriş, çıkış ve kalış süresince yapılması gereken tüm hazırlıklar, bilgilendirmeler ve görevler ilgili birimlere iş emri olarak gider ve otomatik iş takibine girer.

Örneğin VIP setup hazırlanması, her gün belli saatte okuduğu gazetenin odasına bırakılması, yastık seçimi veya alerjik durumlarının bildirilmesi işleri otomatik gerçekleşir.

Oteller için Ücretsiz trivago Entegrasyonu
Oteller için Ücretsiz trivago Entegrasyonu

Dünyanın lider otel karşılaştırma sitesi trivago ile Türkiye’nin lider Otel Yönetim Sistemi Elektraweb arasındaki entegrasyon tamamlandı.
Bu entegrasyonla, Elektraweb kullanan oteller, Online rezervasyon sayfalarındaki fiyat ve müsaitlik bilgilerini anlık olarak trivago’da yayınlayabiliyorlar. Trivago üzerinden gelen ziyaretçi ise otelin kendi web sitesinden rezervasyon ve ödeme işlemlerini tamamlayabiliyor.

Elektraweb Otel Programı, kullanıcılarına;
• Online rezervasyon sayfası
• Kanal Yöneticisi ve
• Trivago entegrasyonunu ÜCRETSİZ OLARAK SUNMAKTADIR*
Oteller “sıfır” maliyetle etkin bir satış kanalına kavuşmanın ve çok satış yapmanın keyfini sürmeye başladı bile.

Her yıl 1,5 milyar ziyaret alan trivago, kullanıcılarına seyahat etmeyi planladıkları 190 ülkedeki, en ideal 5 milyon otel ve mekan hakkında, en güncel bilgileri 31 dilde sunabilen global bir arama ve karşılaştırma sitesidir.

*Ön büro programıyla beraber alındığında geçerlidir.

Misafirlerinize İndirim, Puan ve Bonus Tanımlayın
Misafirlerinize İndirim, Puan ve Bonus Tanımlayın

Elektraweb üyelik sadakat uygulamaları online rezervasyonda da kullanılır. Ön büro crm ve online rezervasyon modüllerinin bütünleşik çalışması sayesinde tüm crm datasını online rezervasyonda kullanabilirsiniz.

Ön büro, Online rezervasyon ve CRM modülleri ile tamamen entegre çalışan Üyelik ve Sadakat Modülü, üyelik sistemine kaydolan misafirlere 3 önemli avantaj sağlar
• Rezervasyondan indirim,
• Rezervasyonlardan kazanılan bonus,
• Otelde konaklarken kazanacakları indirim ve ücretsiz servis ayrıcalıkları

Otomatik tanımlamalar ile misafirin restoran, bar ve SPA gibi departmanlardan özel indirim kazanması, a’la cart restoran rezervasyonu, plaj kullanımı, bazı aktivitelere katılım hakkı ve belirli servislerin ücretsiz verilmesi sağlanabilir
Tesisler bu tanımlamaları üyelik tipine göre belirleyebilir. Üyelik tipleri, minimum rezervasyon sayısı, minimum geceleme ve harcama limitlerine göre kategorize edilebilir. Misafirin ekstra harcamalarına özel indirimler, rezervasyon indirimleri, bonus kazanım politikaları, üyelik tipine özel promosyon kodu, otomatik iş görev tanımı ve rezervasyon için özel notlar rahatlıkla sisteme eklenebilir

Misafirler online check- in/out, ödeme, e-fatura alma gibi işlemleri online yapabilsin
Misafirler online check- in/out, ödeme, e-fatura alma gibi işlemleri online yapabilsin

Misafirleriniz Elektraweb’te online rezervasyon yaptıkları sayfadan veya kendilerine gönderilen konfirmasyon formundaki qr kodu okutarak bu rezervasyona ait online check- in, ödeme, folyo görme, e-fatura alma gibi işlemleri tamamen online yapabilir. Bu 27 adet online işlem ancak Elektraweb’in online rezervasyonu ile mümkündür ve misafirin ilk rezervasyon sonrasında kendisi silinceye kadar otel ile bağlantıda kalmasını sağlayan web tabanlı bir mobil uygulamadır

Online Rezervasyon Sayfanızın Kullanıcılarını Takip Edin
Online Rezervasyon Sayfanızın Kullanıcılarını Takip Edin

Online rezervasyon sayfanıza giren fakat rezervasyonu tamamlamadan çıkan her misafir, otomatik olarak Elektraweb sistemine düşer. Buradan takip edilerek misafire farklı seçenekler sunulup rezervasyonu tamamlaması sağlanabilir

Ekstra Hizmetlerinizi Online Rezervasyon Sayfanızdan Satın
Ekstra Hizmetlerinizi Online Rezervasyon Sayfanızdan Satın

Oteliniz de sunulan ekstra transfer, tur, spa, alakart restoran vb gibi bir çok hizmeti misafir online rezervasyon sayfasından satın alabilir. Ödemesini online olarak yada check-in anında gerçekleştirebilir. Bu işlem folyoya otomatik yansır. ilgili departmandaki kontenjandan düşer.

Elektraweb Online Rezervasyon Kurulum Rehberi
Elektraweb Online Rezervasyon Kurulum Rehberi

“Elektraweb Online Rezervasyon Kurulum Rehberi”ne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

https://www.elektraweb.com/elektraweb-online-rezervasyon-kullanim-rehberi/

Elektraweb Kanal Bağlantısı Rehberi
Elektraweb Kanal Bağlantısı Rehberi

“Elektraweb Kanal Bağlantısı Rehberi”ne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

https://www.elektraweb.com/elektrawebte-kanal-baglantisi-rehberi/

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın