Ücretsiz Demo
Kanal Yönetimi

Kanal Yönetimi

ElektraWeb, yalnızca çevrimiçi kanalları (Booking.com, Expedia, Hotelbeds, HotelsPro vb.) Senkronize etmekle kalmayan, aynı zamanda oteldeki rezervasyonları alan entegre bir kanal yöneticisine sahiptir. Bu yüzden çok daha kolay ve daha etkilidir.

ElektraWeb, doluluk bilgileri olan iki yönlü bir bağlantıya sahiptir, fiyatlar kanallara gönderilir ve rezervasyonlar alınır.

ElektraWeb kanal yöneticisi sistemi çok esnektir. Gönderme ve alma seçeneklerine ek olarak, oda kontenjanları , indirimler ve fiyatlar kanallara göre revize edilebilir.
Sanal oda tipleri kullanılabilir ve gerçek oda tiplerine göre sanal oda tipi kullanılabilirliği formüle edilebilir.

Neden Elektraweb Kanal Yönetimi Modülü?

Elektraweb Kanal Yöneticisinin Entegre Olduğu Kanallar
Elektraweb Kanal Yöneticisinin Entegre Olduğu Kanallar

Elektraweb Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen online satış kanallarına entegredir.

Google – Booking.com – Expedia – Airbnb – Odamax – Jolly – Tatilsepeti.com – Setur – Sunhotels – Otelz.com – Hotelbeds – Halalbooking.com – Hotels.com – Etstur – Gezinomi – Wotif – HotelsPro – Sabre – Hotwire – Airasiago.com – Tatil.com – otelfiyat – ostrovok.ru – Ctrip – travelocity – Agoda – Prestigia – Egencia – Halaltravels – Orbitz – Mr. & Mrs.Smith – Mercan DMC – Dnata – cheaptickets – Hotelopia – Bedsopia – 724oda.com – iCall – Prime Travel – Inhores – tatilbudur.com – lastminute.com – adonis.com – hostelworld – eDreams Odigeo – Hyper Guest – Jolly Tour

Elektraweb Kanal Yöneticisinin Entegre Olduğu Kanallar Video
Elektraweb'in "ÜCRETSİZ" Online Satış Kanalları
Elektraweb'in "ÜCRETSİZ" Online Satış Kanalları

Elektraweb’in otellerine sunduğu aracısız ve komisyonsuz online rezervasyon kanallarıdır. ElektraWeb kanalları sayesinde otelin anlık doluluğuna en iyi fiyatlarla erişebilir ve otelin müşterilerine sunduğu indirim ve promosyonlardan faydalanabilirsiniz. ElektraWeb kanalları ile rezervasyonunuz anında otel sistemine düşer ve konfirme olur, hata ve gecikme riski yoktur. Rezervasyonunuz otelin garantisi altındadır.

Bu portallardan bazıları;
www.turkiyeninotelleri.com ,
www.otelvitrini.com
www.enuyguntatilim.com
www.tatilkesif.com
www.easyonlinebooking.com
www.eniyikayakotelleri.com
www.eniyispaotelleri.com
www.eniyitatilim.com
www.eniyitermaloteller.co
www.sparehberi.com/
www.medicaltourism.com.tr gibi tanınan portallardır.

"ÜCRETSİZ" Tur ve Acente Entegrasyonu
"ÜCRETSİZ" Tur ve Acente Entegrasyonu

Elektraweb, online acentelerle olduğu gibi offline acente ve tur operatörleri ile de (TUI, Anex Tour, Paximum, ETS, Pegos, Odeon…vb) entegredir.

Elektraweb sayesinde
• Online ve offline kanallardan gelen rezervasyonlarınızı tek bir ekranda görürsünüz
• Offline kanallardan gelen fiyatla Elektraweb’in hesapladığı fiyatları karşılaştırarak tek tuşla rezervasyonları ön büroya kaydedebilirsiniz
• Offline kanallara eş zamanlı olarak “confirm” veya “not confirm” gönderebilirsiniz

Aynı zamanda tüm rezervasyonlarla ilgili gelen iptal ve değişiklikler de Elektraweb’e düşer. Kontrol edip confirm etmeniz durumunda otomatikman sisteme update edebilirsiniz.

"ÜCRETSİZ" Tur ve Acente Entegrasyonu Video

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın