Бесплатная демо
Дизайн веб-сайта
Elektraweb программа для управления отелем
Веб и облачная система
Универсальная программа для управления отелем работающая в облаке

ElektraWEB otel yönetim yazılımı, otel programı , rezervasyon motoru, kanal yöneticisi, akıllı fiyat yöneticisi, POS ve SPA'yı içeren bulut tabanlı bir sistemdir

Программа включает в себя онлайн-бронирование и управление каналами

Программа является лидером на своем рынке с более чем 5000 пользователями, включая крупнейшие отели и государственные учреждения Турции.

Программа предоставляет круглосуточную службу онлайн-поддержки, в которой работает 160 сотрудников.

Является веб-приложением. Все функции доступны на любом девайсе.

Благодаря модульной структуре, подходит для туристических объектов любого размера и концепции.

193 университета, колледжи и школы, предоставляющие обучение в сфере туризма, бесплатно используют Elektraweb, и каждый год 9500 туристических профессионалов сознательно входят в сектор Elektraweb.

5000+
отелей
30+
лет
4 континентах 25+ странах

Что такое ElektraWeb

Модуль фронт -офиса
Elektraweb — первая в Турции облачная веб-программа для гостиниц. Безопаснее, быстрая и главное экономичная, потому что работает в облаке.
Управление СПА и тренажерный зал
It is a web-based software developed for all institutions working with membership such as spa centers, sports centers, clubs and associations.
Программа отслеживания запасов
Наиболее подходящая программа для отслеживания склада, назначения, анализа затрат и отслеживания потерь.
Программа управления рестораном POS
Elektraweb POS подходит как для мобильного, так и для настольного использования. Может использоваться в различных предприятиях, таких как отели, рестораны, бары.
Управление бухгалтерским учетом
Программа имеет комплексную систему управления бухгалтерским учетом, адаптированную к потребностям отелей, совместимая с э-счетом
Гостевое приложение
С помощью гостевого приложения Elektraweb можно поддерживать социальную дистанцию и открывать новые возможности для получения дохода.
Управление онлайн-каналами
Вы можете продавать все свои номера через десятки каналов, так как программа имеет готовую связь со всеми известными каналами, такими как Booking, Expedia, Hotels.com.
10.000+
Получите прямое онлайн-бронирование от агентства

Более 12 000 агентств, связанных с TÜRSAB, могут получить доступ к информации о продажах ценах отеля и сделать бронирование, совершив онлайн-платеж по выданной отелем комиссии для агентства, которую определили.

Дополнительная информация
1000+
Прямой доступ к отелю

Более 12 000 агентств, связанных с TÜRSAB, могут получить доступ к информации о ценах вашего отеля.

Дополнительная информация

Увеличьте прибыльность вашего отеля с Elektraweb

Сократите расходы на проживание в отеле

Благодаря веб- и облачному решению, программа экономит затраты на оборудование, сеть, резервное копирование и защиту от вирусов

Увеличьте свои доходы от продаж>

Обеспечивает интегрированное управление продажами с онлайн-бронированием, управлением каналами, тарифным менеджером, колл-центром, модулями отслеживания продаж

Максимальное удовлетворение гостей

Программа позволяет вам ближе познакомиться с вашими гостями благодаря подробному отслеживанию CRM

Все в одном с Elektraweb БЕСПЛАТНО

Управление фронт-офисом

Прием, бронирование, управление обслуживающим персоналом, операции с фолио, предварительный учет, прогнозирование, управление задачами и бизнесом

Управление каналами

Интеграция фронт-офиса, без комиссии, двусторонний обмен данными, интеграция с Google

Виртуальная программа для управления кафе, барами и ресторанами в отеле

Оплата на месте, депозит на месте, оплата кредитной картой, рассрочка, использование баллов, сертификат PCI DSS

Система бронирования

Интегрированный фронт-офис, без комиссии, система квотных контрактов, интеграция с туроператором

Управление ценами

Анализ цен конкурентов, автоматический расчет цен на основе заполняемости

Лучшие используют Elektraweb!

Что они думают об Elektraweb?

M. Zeki Ünal - GM

My Lome Hotel

Elektraweb, online satış kanallarından, web sitemizdeki rezervasyon sayfamızdan, çağrı merkezimizden, whatsapp ve sosyal medya mesajlarından, e-mailler ve acente extranetimizden gelen her rezervasyonu hatasız yönetmemizi sağlıyor. Online rezervasyon sayfamızdan formu tamamlamadan ayrılan kişileri bile takip edebiliyor ve tüm kullanıcıların davranışlarını analiz edebiliyoruz. Elektraweb’in sağladığı esneklik, satış stratejilerimizi konjonkturel etkilerde kolayca revize edebilmemizi sağlıyor. Arkamızdaki teknolojik gücün bize pazarda avantajlar sağladığının farkındayız ve bu gücü en iyi şekilde kullanıyoruz

Ünal Özgen - GM

Akrones Thermal & SPA Hotel

Otel dışında da her yerden bağlantı özelliği, profil, rezervasyon, fatura vb. işlemlerin kolaylığı Tüm işlemlerin Türkçe olması ve anlaşılabilirliği, yenilikçi yaklaşımı ve ekranda sürekli bilgi güncellemesi ile kullanıcıları yenilikler hakkında bilgilendirmesi, Kolay uygulanabilir olması, erişilebilir olma özelliği, fiyat/performans oranının yüksek olması. Teknik destek hizmetlerine ekrandan hızlı ulaşılması, hızlı geri dönüş sağlaması.

Ruhat Ülgen Cengiz - GM

Bera Alanya

Elektraweb'in özellikle pazarlama ve satış kısmının bünyesinde birçok yazılımı barındırdığı için daha hızlı ve bu hızdan kaynaklı münferit satış yapmamıza ve otel doluluk raporlarının takibini yapmaktan kaynaklı aksiyonları daha hızlı alıyor olmamız büyük kolaylıklar sağlıyor. Hızlı ve sürekli güncel olması, Her yerden tüm raporlara grafiksel ulaşıyor olabilmek, Satışlarımızı artırması, Birçok yazılımı bünyesinde bulundurması.Bulutta saklanıyor olabilmesi, Kolay kullanımı ve kullanım özelliklerini bilinmese de dahi hemen program üzerinden araştırarak bilgilere ulaşıla biliniyor olması, Rakip otel analizlerinin olması bizim gibi satış sistemini kendi yöneten oteller için çok önemli bir özellik.,Kanal Yönetimi olması. Önbüro ve Muhasebe, İnsan Kaynakları, CRM modüllerinin işlem kolaylığı zaman yönetimi ve kadroları doğru yönetmek açışından çok önemlidir. Günümüz teknolojik imkanlarını , karlılığa çevirmek isteyenlerin adresi.

Ahmet Yılmaz Yavuz - GM

Sandıklı Thermal Otel

Elektraweb’i tercih etmemizde pek çok faktör var. Öncelikle otel misafirleri ve seyahat acentelerine yönelik, webde ve mobil olarak kullanılabilen, entegre edilmiş bir online rezervasyon motoruna sahip olması bizim için önemli bir avantaj. Booking, Expedia, Hotels.com vb  kanallarla bağlantısının hazır oluşu da pek çok teknik sıkıntıdan kurtulmamızı sağlıyor.Yönetici olmam nedeniyle muhasebe, satın alma, spa vb. tüm departmanlarımızdaki işleyişi denetleyebiliyor ve yönlendirebiliyor olmalıyım. Bunu cep telefonumdan bile tek tuş ile yapabiliyor olmak oldukça keyifli bir ayrıcalık. Aynı şekilde Elektraweb’in raporlama yeteneği sayesinde, pek çok kritere göre karşılaştırmalı, grafiksel verilere de tek tuşla ulaşabiliyorum. Pandemi sırasında “Güvenli Turizm Sertifikası” sürecindeki katkılarını da söylemeden geçmeyeyim.

İbrahim Özer

Meroddi Otelleri

Biz Meroddi Otelleri olarak 6 butik otelden oluşan konsept bir markayız. Misafir kitlemiz, konseptimizle bağlantılı olarak oldukça özel. Rezervasyon aşamasından başlayarak misafir memnuniyetini üst seviyede tutmak ve satış operasyonlarımızı hatasız şekilde yönetebilmek bizim için çok önemli. Elektraweb, web sitemizdeki online rezervasyon sayfamızdan ve online kanallardan gelen rezervasyonların ön büroya hatasız bir şekilde yansımasını ve fiyat değişikliklerini anlık olarak gerçekleştirebilmemizi sağlıyor. Misafir, rezervasyon sırasında tüm otellerin fiyatlarına ve müsaitlik bilgisine kolayca ulaşabiliyor. Ön büromuz ile entegre bir kanal yönetimi ve online rezervasyon sayfasına sahip olmak hata riskini ortadan kaldırdığı gibi, çok da ekonomik. Hiçbir ücret ödemeden sahip olduğumuz bu çözümler için komisyon da ödemiyoruz. Elektraweb satış operasyonlarımızın yönetiminde tüm beklentilerimizi eksiksiz bir şekilde karşılıyor.

Let us Call You
Click for Free Demo