Kostenlose Demo
Ön Büro Modülü (de translation)
Elektraweb Hotelprogramm
Das webbasierte und umfassendste
Hotelprogramm in der Cloud

ElektraWEB otel yönetim yazılımı, otel programı , rezervasyon motoru, kanal yöneticisi, akıllı fiyat yöneticisi, POS ve SPA'yı içeren bulut tabanlı bir sistemdir

Beinhaltet Online-Reservierung und Channel-Management

Mit mehr als 5000 Referenzen, darunter die größten Hotels und öffentlichen Einrichtungen der Türkei, ist Elektraweb der Marktführer.

Es bietet mit seinen 160 Mitarbeitern einen 24/7-Online-Support-Service.

Es ist mobil, kann mit allen Funktionen auf Tablets und Telefonen verwendet werden..

Dank seines modularen Aufbaus eignet es sich für touristische Einrichtungen jeder Größe und Konzeption.

Es wird kostenlos in 193 Universitäten, Berufsschulen und Gymnasien verwendet, in denen Tourismusausbildung angeboten wird und jedes Jahr treten 9500 Tourismusfachleute Elektraweb geschult in den Sektor ein.

5000+
Hotel
30+
Jahr
4 Kontinent 25+ Land

Mehr über Elektraweb ?

10.000+
Holen Sie direkt eine Online-Reservierung von der Agentur

Mehr als 12.000 an TÜRSAB angeschlossene Agenturen können auf die Verkaufsinformationen Ihres Hotels zugreifen und Reservierungen per Online-Zahlung mit dem von Ihnen festgelegten Netto-Agenturpreis senden.

Weitere Informationen
1000+
Direkter Zugang zum Hotel

Mehr als 12.000 an TÜRSAB angeschlossene Agenturen können auf die Verkaufsinformationen Ihres Hotels zugreifen.

Weitere Informationen

Steigern Sie die Rentabilität Ihres Hotels mit Elektraweb

Minimieren Sie Ihre Hotelkosten

Da es web- und cloudbasiert ist, sparen Sie an Kosten für Hardware, Netzwerk, Backup und Virenschutz

Steigern Sie Ihre Verkaufserlöse

Es bietet integriertes Verkaufsmanagement mit Online-Reservierung, Kanalverwaltung, Ratenmanager, Callcenter und Verkaufsverfolgungsmodulen(sales tracking modules)

Maximieren Sie die Zufriedenheit Ihrer Gäste

Es ermöglicht Ihnen, Ihre Gäste mit detailliertem CRM-Tracking näher kennenzulernen

All-in-One mit Elektraweb KOSTENLOS

Front-Office-Management

Rezeption, Reservierung, Housekeeping Folio-Operationen, Abrechnungen und Rechnungsstellen, Forcaste, Aufgaben- und Geschäftsverwaltung

Kanalverwaltung

Front Office integriert, provisionsfrei, bilateraler Datenaustausch, Google-Integration

Virtueller POS

Vor-Ort-Zahlung, Vor-Ort-Kaution, Kreditkarte, Ratenzahlung, Verwendung von Punkten, PCI DSS-Zertifikat

Buchungsmaschine

Front Office integriert, kein Agent, keine Provision, Quotenvertragssystem, Integration von Reiseveranstaltern

Preisverwaltung

Mitbewerberpreisanalyse, automatische Preisberechnung basierend auf der Auslastung

Die Besten verwenden Elektraweb !

Was sagen unsere Partner über Elektraweb?

M. Zeki Ünal - GM

My Lome Hotel

Elektraweb, online satış kanallarından, web sitemizdeki rezervasyon sayfamızdan, çağrı merkezimizden, whatsapp ve sosyal medya mesajlarından, e-mailler ve acente extranetimizden gelen her rezervasyonu hatasız yönetmemizi sağlıyor. Online rezervasyon sayfamızdan formu tamamlamadan ayrılan kişileri bile takip edebiliyor ve tüm kullanıcıların davranışlarını analiz edebiliyoruz. Elektraweb’in sağladığı esneklik, satış stratejilerimizi konjonkturel etkilerde kolayca revize edebilmemizi sağlıyor. Arkamızdaki teknolojik gücün bize pazarda avantajlar sağladığının farkındayız ve bu gücü en iyi şekilde kullanıyoruz

Ünal Özgen - GM

Akrones Thermal & SPA Hotel

Otel dışında da her yerden bağlantı özelliği, profil, rezervasyon, fatura vb. işlemlerin kolaylığı Tüm işlemlerin Türkçe olması ve anlaşılabilirliği, yenilikçi yaklaşımı ve ekranda sürekli bilgi güncellemesi ile kullanıcıları yenilikler hakkında bilgilendirmesi, Kolay uygulanabilir olması, erişilebilir olma özelliği, fiyat/performans oranının yüksek olması. Teknik destek hizmetlerine ekrandan hızlı ulaşılması, hızlı geri dönüş sağlaması.

Ruhat Ülgen Cengiz - GM

Bera Alanya

Elektraweb'in özellikle pazarlama ve satış kısmının bünyesinde birçok yazılımı barındırdığı için daha hızlı ve bu hızdan kaynaklı münferit satış yapmamıza ve otel doluluk raporlarının takibini yapmaktan kaynaklı aksiyonları daha hızlı alıyor olmamız büyük kolaylıklar sağlıyor. Hızlı ve sürekli güncel olması, Her yerden tüm raporlara grafiksel ulaşıyor olabilmek, Satışlarımızı artırması, Birçok yazılımı bünyesinde bulundurması.Bulutta saklanıyor olabilmesi, Kolay kullanımı ve kullanım özelliklerini bilinmese de dahi hemen program üzerinden araştırarak bilgilere ulaşıla biliniyor olması, Rakip otel analizlerinin olması bizim gibi satış sistemini kendi yöneten oteller için çok önemli bir özellik.,Kanal Yönetimi olması. Önbüro ve Muhasebe, İnsan Kaynakları, CRM modüllerinin işlem kolaylığı zaman yönetimi ve kadroları doğru yönetmek açışından çok önemlidir. Günümüz teknolojik imkanlarını , karlılığa çevirmek isteyenlerin adresi.

Ahmet Yılmaz Yavuz - GM

Sandıklı Thermal Otel

Elektraweb’i tercih etmemizde pek çok faktör var. Öncelikle otel misafirleri ve seyahat acentelerine yönelik, webde ve mobil olarak kullanılabilen, entegre edilmiş bir online rezervasyon motoruna sahip olması bizim için önemli bir avantaj. Booking, Expedia, Hotels.com vb  kanallarla bağlantısının hazır oluşu da pek çok teknik sıkıntıdan kurtulmamızı sağlıyor.Yönetici olmam nedeniyle muhasebe, satın alma, spa vb. tüm departmanlarımızdaki işleyişi denetleyebiliyor ve yönlendirebiliyor olmalıyım. Bunu cep telefonumdan bile tek tuş ile yapabiliyor olmak oldukça keyifli bir ayrıcalık. Aynı şekilde Elektraweb’in raporlama yeteneği sayesinde, pek çok kritere göre karşılaştırmalı, grafiksel verilere de tek tuşla ulaşabiliyorum. Pandemi sırasında “Güvenli Turizm Sertifikası” sürecindeki katkılarını da söylemeden geçmeyeyim.

İbrahim Özer

Meroddi Otelleri

Biz Meroddi Otelleri olarak 6 butik otelden oluşan konsept bir markayız. Misafir kitlemiz, konseptimizle bağlantılı olarak oldukça özel. Rezervasyon aşamasından başlayarak misafir memnuniyetini üst seviyede tutmak ve satış operasyonlarımızı hatasız şekilde yönetebilmek bizim için çok önemli. Elektraweb, web sitemizdeki online rezervasyon sayfamızdan ve online kanallardan gelen rezervasyonların ön büroya hatasız bir şekilde yansımasını ve fiyat değişikliklerini anlık olarak gerçekleştirebilmemizi sağlıyor. Misafir, rezervasyon sırasında tüm otellerin fiyatlarına ve müsaitlik bilgisine kolayca ulaşabiliyor. Ön büromuz ile entegre bir kanal yönetimi ve online rezervasyon sayfasına sahip olmak hata riskini ortadan kaldırdığı gibi, çok da ekonomik. Hiçbir ücret ödemeden sahip olduğumuz bu çözümler için komisyon da ödemiyoruz. Elektraweb satış operasyonlarımızın yönetiminde tüm beklentilerimizi eksiksiz bir şekilde karşılıyor.

Wir rufen Sie an
Klicken Sie für eine kostenlose Demo