Free Demo
Front Office Module
Elektraweb Hotel Program
The Web Based, The Most Comprehensive
Hotel Program Working in the Cloud

ElektraWEB otel yönetim yazılımı, otel programı , rezervasyon motoru, kanal yöneticisi, akıllı fiyat yöneticisi, POS ve SPA'yı içeren bulut tabanlı bir sistemdir.En

Includes Online Reservation and Channel Management

It is the leader in its market with 5000+ references, including Turkey's largest hotels and public institutions.

It provides 24/7 online support service with its 160 personnel.

It is mobile. It can be used with all its functions on tablets and phones.

Thanks to its modular structure, it is suitable for tourism facilities of any size and concept.

It is used free of charge in 193 universities, vocational schools and high schools where tourism education is provided, and every year 9500 tourism professionals enter the sector knowingly Elektraweb.

5000+
Hotel
30+
Year
4 Continent 25+ Country

What is ElektraWeb ?

Front Office Module
Elektraweb is Turkey's first cloud-hosted web-based hotel program. It is much safer, faster and most importantly economical because it works in the cloud.
POS Restaurant Management Program
Elektraweb POS is suitable for both mobile and desktop use. Can be used in different businesses such as hotels, restaurants, bars
Channel Manager
You can sell all your rooms through dozens of channels, as it has a ready connection with all known channels such as Booking, Expedia, Hotels.com.
SPA Management
It is a web-based software developed for all institutions working with membership such as spa centers, sports centers, clubs and associations.
Stock Tracking Program
It is the most suitable program for warehouse tracking, prescribing, cost analysis and loss tracking.
Accounting Management
It has a comprehensive accounting management system customized to the needs of the hotels.
Guest Application
With Elektraweb's guest application, both maintain social distance and open new income doors
10.000+
Get Direct Online Reservation from the Agency

More than 12.000 agencies affiliated with TÜRSAB can access your hotel's sales information and send reservations by making online payment with the net agency price you have determined.

More information
1000+
Direct Access to the Hotel

More than 12.000 agencies affiliated to TÜRSAB can access your hotel's sales information.

More information

Increase the profitability of your hotel withElektraweb

Lower your Hotel Costs

Elektraweb saves hardware, network, backup, virus protection costs because it is Web-based and cloud-based.

More information
Increase Your Sales Revenues

Provides integrated sales management with online reservation, channel management, rate manager, call center, sales tracking modules

More information
Maximize Guest Satisfaction

It allows you to get to know your guests closely with detailed CRM tracking

More information

All-in-One with Elektraweb FREE

Front Office Management

Reception, Reservation, Housekeeping, Folio Operations, Pre-Accounting, Forecast, Task and Business Management

Channel Management

Front Office Integrated, Commission-Free, Bilateral Data Exchange, Google Integration

Virtual POS

On-Site Payment, On-Site Deposit, Credit Card, Installment, Use of Points, PCI DSS Certificate

Booking Engine

Front Office Integrated, No Agent-No Commission, Quota Contract System, Tour Operator Integration

Price Management

Competitor Price Analysis, Automatic Price Calculation Based on Occupancy Rate

The Best People Use Elektraweb !

What Do They Think About Elektraweb?

M. Zeki Ünal - GM

My Lome Hotel

Elektraweb, online satış kanallarından, web sitemizdeki rezervasyon sayfamızdan, çağrı merkezimizden, whatsapp ve sosyal medya mesajlarından, e-mailler ve acente extranetimizden gelen her rezervasyonu hatasız yönetmemizi sağlıyor. Online rezervasyon sayfamızdan formu tamamlamadan ayrılan kişileri bile takip edebiliyor ve tüm kullanıcıların davranışlarını analiz edebiliyoruz. Elektraweb’in sağladığı esneklik, satış stratejilerimizi konjonkturel etkilerde kolayca revize edebilmemizi sağlıyor. Arkamızdaki teknolojik gücün bize pazarda avantajlar sağladığının farkındayız ve bu gücü en iyi şekilde kullanıyoruz

Ünal Özgen - GM

Akrones Thermal & SPA Hotel

Otel dışında da her yerden bağlantı özelliği, profil, rezervasyon, fatura vb. işlemlerin kolaylığı Tüm işlemlerin Türkçe olması ve anlaşılabilirliği, yenilikçi yaklaşımı ve ekranda sürekli bilgi güncellemesi ile kullanıcıları yenilikler hakkında bilgilendirmesi, Kolay uygulanabilir olması, erişilebilir olma özelliği, fiyat/performans oranının yüksek olması. Teknik destek hizmetlerine ekrandan hızlı ulaşılması, hızlı geri dönüş sağlaması.

Ruhat Ülgen Cengiz - GM

Bera Alanya

Elektraweb'in özellikle pazarlama ve satış kısmının bünyesinde birçok yazılımı barındırdığı için daha hızlı ve bu hızdan kaynaklı münferit satış yapmamıza ve otel doluluk raporlarının takibini yapmaktan kaynaklı aksiyonları daha hızlı alıyor olmamız büyük kolaylıklar sağlıyor. Hızlı ve sürekli güncel olması, Her yerden tüm raporlara grafiksel ulaşıyor olabilmek, Satışlarımızı artırması, Birçok yazılımı bünyesinde bulundurması.Bulutta saklanıyor olabilmesi, Kolay kullanımı ve kullanım özelliklerini bilinmese de dahi hemen program üzerinden araştırarak bilgilere ulaşıla biliniyor olması, Rakip otel analizlerinin olması bizim gibi satış sistemini kendi yöneten oteller için çok önemli bir özellik.,Kanal Yönetimi olması. Önbüro ve Muhasebe, İnsan Kaynakları, CRM modüllerinin işlem kolaylığı zaman yönetimi ve kadroları doğru yönetmek açışından çok önemlidir. Günümüz teknolojik imkanlarını , karlılığa çevirmek isteyenlerin adresi.

Ahmet Yılmaz Yavuz - GM

Sandıklı Thermal Otel

Elektraweb’i tercih etmemizde pek çok faktör var. Öncelikle otel misafirleri ve seyahat acentelerine yönelik, webde ve mobil olarak kullanılabilen, entegre edilmiş bir online rezervasyon motoruna sahip olması bizim için önemli bir avantaj. Booking, Expedia, Hotels.com vb  kanallarla bağlantısının hazır oluşu da pek çok teknik sıkıntıdan kurtulmamızı sağlıyor.Yönetici olmam nedeniyle muhasebe, satın alma, spa vb. tüm departmanlarımızdaki işleyişi denetleyebiliyor ve yönlendirebiliyor olmalıyım. Bunu cep telefonumdan bile tek tuş ile yapabiliyor olmak oldukça keyifli bir ayrıcalık. Aynı şekilde Elektraweb’in raporlama yeteneği sayesinde, pek çok kritere göre karşılaştırmalı, grafiksel verilere de tek tuşla ulaşabiliyorum. Pandemi sırasında “Güvenli Turizm Sertifikası” sürecindeki katkılarını da söylemeden geçmeyeyim.

İbrahim Özer

Meroddi Otelleri

Biz Meroddi Otelleri olarak 6 butik otelden oluşan konsept bir markayız. Misafir kitlemiz, konseptimizle bağlantılı olarak oldukça özel. Rezervasyon aşamasından başlayarak misafir memnuniyetini üst seviyede tutmak ve satış operasyonlarımızı hatasız şekilde yönetebilmek bizim için çok önemli. Elektraweb, web sitemizdeki online rezervasyon sayfamızdan ve online kanallardan gelen rezervasyonların ön büroya hatasız bir şekilde yansımasını ve fiyat değişikliklerini anlık olarak gerçekleştirebilmemizi sağlıyor. Misafir, rezervasyon sırasında tüm otellerin fiyatlarına ve müsaitlik bilgisine kolayca ulaşabiliyor. Ön büromuz ile entegre bir kanal yönetimi ve online rezervasyon sayfasına sahip olmak hata riskini ortadan kaldırdığı gibi, çok da ekonomik. Hiçbir ücret ödemeden sahip olduğumuz bu çözümler için komisyon da ödemiyoruz. Elektraweb satış operasyonlarımızın yönetiminde tüm beklentilerimizi eksiksiz bir şekilde karşılıyor.

Let us Call You
Click for Free Demo