Demo gratuite
Programme hôtelier Elektraweb
Le programme basé sur le Web, le plus complet
Programme hôtelier travaillant dans le cloud

ElektraWEB otel yönetim yazılımı, otel programı , rezervasyon motoru, kanal yöneticisi, akıllı fiyat yöneticisi, POS ve SPA'yı içeren bulut tabanlı bir sistemdir

Comprend la réservation en ligne et la gestion des canaux

Il est le leader sur son marché avec plus de 5000 références, dont les plus grands hôtels et institutions publiques de Turquie.

Avec ses 160 collaborateurs, il assure une assistance en ligne 24h/24 et 7j/7.

Il est mobile. Il peut être utilisé avec toutes ses fonctions sur les tablettes et les téléphones.

Grâce à sa structure modulaire, il convient aux installations touristiques de toute taille et de tout concept.

Il est utilisé gratuitement dans 193 universités, écoles professionnelles et lycées où l'enseignement touristique est dispensé, et chaque année 9500 professionnels du tourisme entrent dans le secteur en toute connaissance de cause Elektraweb.

5000+
Hôtel
30+
An
4 Continent 25+ Pays

Quest-ce quElektraWeb ?

10.000+
Obtenez une réservation en ligne directe de l'agence

Plus de 12 000 agences affiliées à TÜRSAB peuvent accéder aux informations de vente de votre hôtel avec le prix net d'agence que vous avez déterminé. Vous pouvez envoyer des réservations en effectuant un paiement en ligne.

Plus d'information
1000+
Accès direct à l'hôtel

Plus de 12 000 agences affiliées à TÜRSAB peuvent accéder aux informations commerciales de votre hôtel.

Plus d'information

Augmentez la rentabilité de votre hôtel avec Elektraweb


Réduisez vos dépenses à l'hôtel

Puisqu'il est basé sur le Web et sur le cloud, le matériel, le réseau, la sauvegarde, la protection antivirus...


Augmentez vos revenus de vente

Il vous permet de fixer des prix pour tous les canaux de vente en fonction des prix des concurrents.


Optimisez la satisfaction des clients

Il vous permet de connaître vos clients de près avec un suivi CRM détaillé...

Tout-en-un avec Elektraweb GRATUIT

Gestion du Front Office

Réception, Réservation, Ménage, Opérations Folio, Pré-Comptabilité, Prévision, Tâche et Gestion Commerciale

La gestion des canaux

Front Office intégré, sans commission, échange de données bilatéral, intégration Google

PDV virtuel

Paiement sur place, Dépôt sur place, Carte de crédit, Acompte, Utilisation des points, Certificat PCI DSS

Moteur de réservation

Front Office intégré, pas d'agent, pas de commission, système de contrat de quota, intégration du voyagiste

Gestion des prix

Analyse des prix des concurrents, calcul automatique des prix en fonction du taux d'occupation

Les meilleures utilisations Elektraweb !

Que pensent-ils d'Elektraweb ?

M. Zeki Ünal - GM

My Lome Hotel

Elektraweb, online satış kanallarından, web sitemizdeki rezervasyon sayfamızdan, çağrı merkezimizden, whatsapp ve sosyal medya mesajlarından, e-mailler ve acente extranetimizden gelen her rezervasyonu hatasız yönetmemizi sağlıyor. Online rezervasyon sayfamızdan formu tamamlamadan ayrılan kişileri bile takip edebiliyor ve tüm kullanıcıların davranışlarını analiz edebiliyoruz. Elektraweb’in sağladığı esneklik, satış stratejilerimizi konjonkturel etkilerde kolayca revize edebilmemizi sağlıyor. Arkamızdaki teknolojik gücün bize pazarda avantajlar sağladığının farkındayız ve bu gücü en iyi şekilde kullanıyoruz

Ünal Özgen - GM

Akrones Thermal & SPA Hotel

Otel dışında da her yerden bağlantı özelliği, profil, rezervasyon, fatura vb. işlemlerin kolaylığı Tüm işlemlerin Türkçe olması ve anlaşılabilirliği, yenilikçi yaklaşımı ve ekranda sürekli bilgi güncellemesi ile kullanıcıları yenilikler hakkında bilgilendirmesi, Kolay uygulanabilir olması, erişilebilir olma özelliği, fiyat/performans oranının yüksek olması. Teknik destek hizmetlerine ekrandan hızlı ulaşılması, hızlı geri dönüş sağlaması.

Ruhat Ülgen Cengiz - GM

Bera Alanya

Elektraweb'in özellikle pazarlama ve satış kısmının bünyesinde birçok yazılımı barındırdığı için daha hızlı ve bu hızdan kaynaklı münferit satış yapmamıza ve otel doluluk raporlarının takibini yapmaktan kaynaklı aksiyonları daha hızlı alıyor olmamız büyük kolaylıklar sağlıyor. Hızlı ve sürekli güncel olması, Her yerden tüm raporlara grafiksel ulaşıyor olabilmek, Satışlarımızı artırması, Birçok yazılımı bünyesinde bulundurması.Bulutta saklanıyor olabilmesi, Kolay kullanımı ve kullanım özelliklerini bilinmese de dahi hemen program üzerinden araştırarak bilgilere ulaşıla biliniyor olması, Rakip otel analizlerinin olması bizim gibi satış sistemini kendi yöneten oteller için çok önemli bir özellik.,Kanal Yönetimi olması. Önbüro ve Muhasebe, İnsan Kaynakları, CRM modüllerinin işlem kolaylığı zaman yönetimi ve kadroları doğru yönetmek açışından çok önemlidir. Günümüz teknolojik imkanlarını , karlılığa çevirmek isteyenlerin adresi.

Ahmet Yılmaz Yavuz - GM

Sandıklı Thermal Otel

Elektraweb’i tercih etmemizde pek çok faktör var. Öncelikle otel misafirleri ve seyahat acentelerine yönelik, webde ve mobil olarak kullanılabilen, entegre edilmiş bir online rezervasyon motoruna sahip olması bizim için önemli bir avantaj. Booking, Expedia, Hotels.com vb  kanallarla bağlantısının hazır oluşu da pek çok teknik sıkıntıdan kurtulmamızı sağlıyor.Yönetici olmam nedeniyle muhasebe, satın alma, spa vb. tüm departmanlarımızdaki işleyişi denetleyebiliyor ve yönlendirebiliyor olmalıyım. Bunu cep telefonumdan bile tek tuş ile yapabiliyor olmak oldukça keyifli bir ayrıcalık. Aynı şekilde Elektraweb’in raporlama yeteneği sayesinde, pek çok kritere göre karşılaştırmalı, grafiksel verilere de tek tuşla ulaşabiliyorum. Pandemi sırasında “Güvenli Turizm Sertifikası” sürecindeki katkılarını da söylemeden geçmeyeyim.

İbrahim Özer

Meroddi Otelleri

Biz Meroddi Otelleri olarak 6 butik otelden oluşan konsept bir markayız. Misafir kitlemiz, konseptimizle bağlantılı olarak oldukça özel. Rezervasyon aşamasından başlayarak misafir memnuniyetini üst seviyede tutmak ve satış operasyonlarımızı hatasız şekilde yönetebilmek bizim için çok önemli. Elektraweb, web sitemizdeki online rezervasyon sayfamızdan ve online kanallardan gelen rezervasyonların ön büroya hatasız bir şekilde yansımasını ve fiyat değişikliklerini anlık olarak gerçekleştirebilmemizi sağlıyor. Misafir, rezervasyon sırasında tüm otellerin fiyatlarına ve müsaitlik bilgisine kolayca ulaşabiliyor. Ön büromuz ile entegre bir kanal yönetimi ve online rezervasyon sayfasına sahip olmak hata riskini ortadan kaldırdığı gibi, çok da ekonomik. Hiçbir ücret ödemeden sahip olduğumuz bu çözümler için komisyon da ödemiyoruz. Elektraweb satış operasyonlarımızın yönetiminde tüm beklentilerimizi eksiksiz bir şekilde karşılıyor.

Let us Call You
Click for Free Demo