Ücretsiz Demo
Fuar ve Sempozyum Dijital Kayıt Sistemi

Elektraweb Fuar Kongre ve Seminer Dijital Kayıt Sistemi

Elektraweb Fuar Kongre ve Seminer Dijital Kayıt Sistemi bulut tabanlıdır, cep telefonları ile kullanılabilir ve katılımcılar da kendi kayıtlarını yapabildiklerinden diğer sistemlere göre çok avantajlı, kullanımı kolay ve ekonomiktir. 

QR Kodlu kartlar ayrıca dijital kartvizit görevi de görmektedir

Bulut Yapı, Mobil Kullanım

Elektraweb Fuar Kongre ve Seminer Dijital Kayıt Sistemi bulut tabanlıdır. Google bulut sunucularında etkinlik adınıza açılmış veri tabanında çalışır. Bu sayede hiçbir donanım ve lisans ücreti ödenmeden kayıt sistemi başlatılır, istenilen yerden ve istenilen cihazlarla (pc, tablet, cep) kullanılabilir. Verilere buluttan güvenle erişilebilir ve istenilen programa kolayca aktarılabilir.

  • Katılımcılar da etkinlik web sitesine konulan bir link ile veya girişte QR okutarak kendi kayıtlarını yaptırıp kendi kartlarını basabilirler.
  • Kayıt sonrası hem katılımcıya hem de etkinlik yönetimine dijital giriş kaydı email ile gelir. Kullanıcı isterse bu dijital kartı da kullanabilir.
  • Katılımcılar girişte kartlarını görevlilerin cep telefonuna okutarak  giriş yapabilir.  Bu sayede hiç bir ek maliyeti olmadan istenildiği kadar görevli, sınırsız sayıda noktada kontrol yapabilir.
  • Yaka kartı üzerindeki QR Kod cep telefonu kamerası ile okutulduğunda katılımıcının tüm bilgilerini okuyan telefonun rehberine ekler.  Bu sayede katılımcılar yaka kartlarını birbirlerine ve katılımcı diğer firmalara dağıttıkları bir sanal kartvizit olarak da kullanabilirler.
  • Yaka kartlarını matbaada kendi kurumsal renk ve logolarınız ile bastırabilir katılımcı bilgilerini herhangi bir yazıcıdan sonradan da bastırabilirsiniz. Bu sayede her çok daha prestijli bir kart dağıtabilir hem de kart basma maliyetinizi en aza indirmiş olursunuz.
Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın