Ücretsiz Demo
SPA ve Spor Salonu Yönetimi

SPA ve Spor Salonu Yönetimi

Spa merkezleri, sağlık merkezleri, spor merkezleri, kulüpler ve dernekler gibi üyelikle çalışan tüm kurumlar için geliştirilmiş web tabanlı bir yazılımdır.

Mobil Kullanım

İnternet erişimi olan her yerden ve her cihazdan (cepten, tabletten, masaüstünden) rahatça kullanır ve teknolojinin sağladığı özgürlüğün keyfini çıkarırsınız. İlk satın alma maliyeti olmadığından programı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. ElektraWEB Spa sunucuya ihtiyaç duymadığından, sunucu ve sunucu lisanslarına ait maliyetlerden de kurtulursunuz.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Masaüstü versiyonlara göre, ajanda ekranının açılması, işlem girilmesi ve tahsilat yapılması ortalama 5 kat kadar daha hızlıdır. Kolay kullanımlı ve görsel ekran tasarımına sahiptir. ElektraWeb ile entegre olduğundan otel ile bağlantısı mevcuttur. Kolay kullanımlı, görsel ekran tasarımına sahiptir. ElektraWeb ile entegreli olduğundan otel ile bağlantısı mevcuttur.

Zaman ve İşlem Tasarrufu

Telefon ve tablet üzerinden randevu alma ve üyelik yapma imkanı sağlar. Özellikle fitness üyelikleri için işletmeler öncesinde müşteriler ile birebir görüşme yapabilirler ve kişiye telefon veya tablet verip kendi üye kartını doldurmasını sağlayabilirler.

Elektraweb SPA ile Neler Yapabilirsiniz?

Üye Kartı Oluşturma ve Geçmiş İşlemlerini Saklama
Üye Kartı Oluşturma ve Geçmiş İşlemlerini Saklama

Spa kullanan müşterilerin bilgilerine ait karttır. Sağlık, geçmiş, kimlik, adres gibi bilgileri içerisinde bulundurur. Misafirin tekrar gelmesi durumunda yeni kart açmak yerine mevcut üye kartını kullanarak misafirin geçmiş işlemlerinin takibi yapılabilir.

Üye Kartı Oluşturma ve Geçmiş İşlemlerini Saklama Video
Masaj Randevusu Alma
Masaj Randevusu Alma

Ajanda üzerinde sürükle-bırak mantığı ile rezervasyon alma sağlanır. Daha sonra ajanda üzerinde girilen rezervasyonun görevli, tarih gibi bilgileri değiştirilebilir.

Masaj Randevusu Alma Video
Paket Satışı Yapma
Paket Satışı Yapma

Sistemde tanımlanan paketlerin misafirlere satışı sağlanır.

Toplu Rezervasyon Alma
Toplu Rezervasyon Alma

Misafirin paket dışında diğer hizmetlerden istediği masajlardan çoklu adet seçerek satış yapılabilir.

Toplu Rezervasyon Alma Video
Görevli ve Masaj Odası Bazlı Rezervasyon Alma
Görevli ve Masaj Odası Bazlı Rezervasyon Alma

Ajandanın kolay değiştirilebilir 2 modu bulunmaktadır. Görevli modunda sadece görevlilere rezervasyon alınırken, mekan yani oda modunda masaj odalarına rezervasyon girişi yapılabilir.

Görevli Prim Takibi
Görevli Prim Takibi

Prim takibi ile görevlinizin prim hak edişleri kolayca hesaplanabilir. Prim tanımları ekranına hangi masajdan ne kadar veya yüzdesel olarak tanımlar yapılabilir. Ajanda üzerinden satış yapıldıkça prim raporu üzerinden görevli primleri hesaplanır.

Fitness Üyeliği Oluşturma
Fitness Üyeliği Oluşturma

Fitness bölümünde 3 aylık,1 yıllık gibi üyelik paketleri tanımlayabilirsiniz. Ödeme alma işleminde otel bağlantısı mevcut ise kişinin folyosuna işlemler otomatik ve anlık olarak düşer.

Üyelere Fitness Programı Hazırlama
Üyelere Fitness Programı Hazırlama

Fitness müşterilerinize tanımlanan fitness hareketleri üzerinden antrenman programı hazırlayabilirsiniz.

ElektraWeb ile Misafirlerin Folyosuna İşlem Gönderme
ElektraWeb ile Misafirlerin Folyosuna İşlem Gönderme

Elektraweb bağlantısı ile spa tarafında otel misafirlerini görebilir, işlemleri kişinin folyosuna veya sanal folyolara gönderilirsiniz. Bu işlemler ödeme kayıt edildiği anda anlık olarak düşer.

Satışların Gelir ve Tahsilatlarının Takibi
Satışların Gelir ve Tahsilatlarının Takibi

Yapılan satışlardan elde edilen gelir ve tahsilat miktarını raporlar üzerinden görebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın