Ücretsiz Demo
Elektraweb MİNİ

Küçük Oteller için Kanal Yönetimi İçinde Mini Otel Programı

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi otellerinde tercih edilen Elektraweb Otel Yönetim Sistemi, daha kolay ve ekonomik bir versiyonu olan Elektraweb Mini‘yi küçük ölçekli otellerin kullanımına sunuyor. Elektraweb Mini, online rezervasyon ve kanal yönetimi ile entegre olduğundan otelinizi daha karlı satar ve çok daha kolay yönetirsiniz.

Elektraweb Mini ile;

  • Rezervasyon, check-in, check-out, konaklama, blokaj, folyo, fatura, gün sonu, polis kimlik bildirimi ve maliye raporu işlemlerini gerçekleştirirsiniz
  • KBS Bildirimlerini hatasız ve anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz
  • KVKK kriterlerine kolayca uyum sağlarsınız
  • Konaklama vergisi otomatik olarak faturanıza eklenir
  • Faturanızı saniyeler içinde hatasız olarak kesersiniz
  • Maliye Listesi, Gün Sonu Raporu vb.ihtiyacınız olan tüm raporları tek tıkla hazırlarsınız
  • Günlük Durum raporları her an elinizin altındadır
Elektraweb Mini kendi kanal yönetimine sahiptir. Booking, Expedia, Hotels.com, Odamax, otelz.com vb dünyada ve Türkiye’de bilinen tüm kanallara ücretsiz bağlantı sağlarsınız.
Çalıştığınız kanalları kolaylıkla sisteme tanıtabilir ve ön büro ile entegre kullanabilirsiniz. Ayrıca, kendi web sayfanızdan rezervasyon almanızı sağlayacak çok fonksiyonel bir rezervasyon motoru da sistem içinde kullanımınıza sunulmuştur. Böylece kanal yönetimi ve web sayfanızdan rezervasyon almak için başka bir firma ya da programa ihtiyaç duymaz, sadece 1 noktadan girdiğiniz fiyat ve doluluk bilgilerini tüm satış kanallarına eş zamanlı yollarsınız.
           
Elektraweb Mini Online Otel Rezervasyon Programı‘nın Sanal POS entegrasyonu ile web sitenizden kredi kartı ile ödeme alabilir ya da daha sonra ödeme yapılması için misafire güvenli ödeme linki de gönderebilirsiniz.
Türkiye’deki tüm bankaların pos sistemleriyle entegredir. Ayrıca Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılan Computop, Sofort, Ideal gibi kartlı sistemleri ve Paypal, PayU vb ödeme sistemlerini de kullanabilirsiniz.

Elektraweb Mini Ekran Görüntüleri

Günlük Durum
Günlük Durum

Günlük Durum Penceresi, oteldeki tüm kritik bilgilerin tek ekranda izlenebilmesini sağlar. Otelin doluluk, gelir ve forecast bilgileri anlık durum tabloları ve grafikler ile sunulur

Ön Büro
Ön Büro

Tüm Ön Büro listeleri ve işlemleri aynı ekrandan yapılabilir (Rezervasyoni Check-in, Check-out, folyo, ödeme alma…). Rezervasyonlar herhangi bir kritere göre tek tuşla listelenebilir, sıralanabilir, gruplanabilir ve filtrelenebilir. Renklendirmeler sayesinde dikkat edilmesi gereken bilgiler kolayca görülür.

Room Rack
Room Rack

Otelinizdeki tüm odalar ve rezervasyonlar tek ekran üzerinde… Sürükle-Bırak yöntemi ile misafir rezervasyon kartına ulaşılabilir, oda numarası ve tarihi değiştirilebilir, check-in, Check-out işlemleri yapılabilir ve folyoya gidilebilir. online kanallardan gelen ve oda ataması yapılmamış rezervasyonlar da Rack ekranının en üstünde görülebilir ve sürükle-bırak yöntemi ile ataması yapılabilir.

Online Satış Kanalları
Online Satış Kanalları

Elektraweb Mini’nin Booking, Expedia, Hotels.com, Odamax, otelz.com vb dünyada ve Türkiye’de bilinen tüm kanallarla bağlantısı hazırdır. Çalıştığınız kanalları kolaylıkla sisteme tanıtabilir ve ön büro ile entegre kullanabilirsiniz.

Web Sitenizden Rezervasyon Alın
Web Sitenizden Rezervasyon Alın

Kendi web sayfanızdan rezervasyon almanızı sağlayacak çok fonksiyonel bir rezervasyon motoru da sistem içinde kullanımınıza sunulmuştur. Web sayfanızdan ödeme de alarak satış yapın, komisyon ödemeyin.

Doluluk Analizleri
Doluluk Analizleri

Otelinizdeki tüm doluluk, hareket ve gelir analizlerini grafikler ve listeler halinde alın.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın