Ücretsiz Demo
Stok Takip Programı

Stok Takip Programı

işletmenizdeki stok hareketlerini görmenizi, alış ve satışlarınızı planlayabilmenizi, müşterilerinizin tüketim eğilimlerini tahmin etmenizi, personelinizin stokları kullanma şeklini analiz edebilmenizi ve nihayetinde hedefleriniz için öngörüde bulunabilmenizi sağlar.

Otel Depo Hareketlerinin Takibi

Elektraweb Depolama sürecinin etkin yönetimi için basit fakat detaylı veri yönetimi sağlar. Günde 20 ayrı firmadan, en az 100 çeşit malzeme geliyor ve 5 ayrı deponuza dağılıyor. Çuvalla mı gelmiş, tenekede mi? Faturaya koli fiyatı yazılmış. İhtiyaç acildi ve malzemelerin bir kısmı depoya girmeden üretime gönderildi, acaba kaçak olur mu?

Elektraweb ile sizin sınırsız sayıda depo işlemi diye nitelendirebileceğiniz tüm işlemler tek bir ekrandan gerçekleştirilebilir. Mobil terminaller ile saatler alabilecek depo girişlerini birkaç dakikada yapabilirsiniz

Elektraweb Oteller İçin Stok Takip Programı

Stok Sayım
Stok Sayım

Elektraweb stok programı ile sizin sınırsız sayıda depo işlemi diye nitelendirebileceğiniz tüm işlemler tek bir ekrandan gerçekleştirilebilir. Mobil terminaller ile saatler alabilecek depo girişlerini birkaç dakikada yapabilirsiniz

Stok Sayım Video
Stok Kartları
Stok Kartları

Stok kartları ekranından, stok kartlarına tanımlanmış bilgiler  (stok kodları, grupları, ana grupları, KDV, birimler, alış fiyatları…vb) ana ekrandan kullanıcının istediği tasarıma bağımlı olarak tanımlanabilir.

İşlemin türü, giriş deposu, satıcı adı, fatura tarihi, vadesi, malzemenin cinsi ve birimi, satır indirimi – fatura altı indirimi, yüzde indirim-tutar indirimi, nakliye masrafı, girişi hangi personel ne zaman yapmış ve daha birçok istatistiki analiz yapmanızı sağlayabileceğiniz kriterler tek bir depo fişinde tutulur ve bu verilerin girilmesi ise pratik tanımlamalar sayesinde çok hızlı gerçekleştirilir.

Stok Kartları Video

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın