Ücretsiz Demo
Devremülk ve Devre Tatil Yönetimi

Devremülk ve Devre Tatil Yönetimi

Elektraweb Devremülk ve Devre Tatil Programı’na web tabanlı yapısı sayesinde her yerden ulaşılabilir. Satış ekibi sisteme her zaman bağlanıp sözleşme girebilir, boş daire ve dönem bilgilerini görebilir. Sözleşmelerin girilmesi, senetlerin yazdırılması işlemi, kolaylıkla ofis dışından bile yapılabilir

Elektraweb Otel Programı İle Uyumludur

Tesis işletmeye açıldıktan sonra rezervasyonların, aidat ödemelerinin otel sistemine aktarılması çok kolaydır. Farklı kullanım ve kiraya verme işlemlerini her iki sistemden de kolayca takip edebilirsiniz.

Expedia, Booking gibi Online Satış Kanalları İle Çalışır

Online rezervasyon modülü ile odalarınızı Expedia veya Booking üzerinden satışa açabilir, web sitenizden online rezervasyon alabilirsiniz.

Devremülk ve Devre Tatil Programının Üstün Özellikleri

Devremülk Esnek Prim ve Komisyon Hesaplama
Devremülk Esnek Prim ve Komisyon Hesaplama

Sözleşmelerden doğan satış ekibi primlerini kolayca hesaplayabilir. Esnek prim kategorieri tanımlayarak ekiplerinize istediğiniz gibi dağıtabilirsiniz.

Sözleşmelerden doğan satış ekibi primlerini kolayca hesaplayabilir. Esnek prim kategorieri tanımlayarak ekiplerinize istediğiniz gibi dağıtabilirsiniz

Müşteri, Bayi, Satış Temsilcileri İçin Farklı Web Ara Yüzü
Müşteri, Bayi, Satış Temsilcileri İçin Farklı Web Ara Yüzü

Müşterileriniz için ödemelerini ve sözleşmelerini takip edebileceği bir arayüz, Satış Temsilcileri için kendi sözleşmelerini ve kendi müşterilerini takip edebileceği bir arayüz açabilirsiniz.

Müşteri CRM ve Satış Takibi
Müşteri CRM ve Satış Takibi

Satış görüşmelerini takip edebilir, görüşülen kişiler konular, görüşme durumu ve bir sonraki görüşme tarihi gibi bilgileri takip ederek, satış çalışmalarını kontrol edebilirsiniz. CRM ekranı ile müşterilerinizle yapılan tüm görüşmeleri ve işlemleri takip edebilirsiniz.

%100 Muhasebe Entegrasyonlu
%100 Muhasebe Entegrasyonlu

Vadeli sözleşme ödemelerini, ödeme planına aktarabilir, ödemeleri takip edebilir, senet ve çeklerinizi hemen muhasebeye entegre edebilirsiniz. Sözleşmelerin faturalarını kolayca oluşturabilirsiniz.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın