Ücretsiz Demo
Elektraweb Sadakat ve CRM Yönetimi

CRM ve Sadakat Yönetimi

Misafirlerinizin tekrar geliş sayısını arttırmak ve onları daha yakından tanımak için Sadakat Yönetimi ile kampanyalar düzenleyebilir ve puan kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Misafirlerin kazanacakları puanlar bir sonraki tatilleri için yeniden sizi tercih etmeleri için etken olacaktır.

Puan kazanımlarını örneğin; ilk konaklamada, evlilik ve yaş günü gibi özel günlerinde de sağlayabilirsiniz. Puan kazanımı yöntemlerini daha da fazla çeşitlendirmek için konaklamaları süresince yapacakları ekstra harcamalardan da kazanmaları sağlanabilir.

Kazanılan puanların online rezervasyonda, checkout işlemi sırasında veya bir sonraki konaklamasında kullanması da sağlanabilir. Puanların bonus indirim olarak kullanılması ile birlikte fatura miktarının da tam olarak doğru olması mümkün olacaktır.

Üyelik Sistemi Nasıl Kullanılır?
Üyelik Sistemi Nasıl Kullanılır?

Otomatik tanımlamalar ile misafirin restoran, bar ve SPA gibi departmanlardan özel indirim kazanması, a’la cart restoran rezervasyonu, plaj kullanımı, bazı aktivitelere katılım hakkı ve belirli servislerin ücretsiz verilmesi sağlanabilir
Tesisler bu tanımlamaları üyelik tipine göre belirleyebilir. Üyelik tipleri, minimum rezervasyon sayısı, minimum geceleme ve harcama limitlerine göre kategorize edilebilir. Misafirin ekstra harcamalarına özel indirimler, rezervasyon indirimleri, bonus kazanım politikaları, üyelik tipine özel promosyon kodu, otomatik iş görev tanımı ve rezervasyon için özel notlar rahatlıkla sisteme eklenebilir
Elektraweb CRM sistemi ile e-mail kampanyaları oluşturularak üyeliğe özgü promosyon kodları ve avantajları etkin bir şekilde duyurulabilir

 

 

 

 

 

Üyelik Sistemi Nasıl Kullanılır? Video
Elektraweb CRM ile Misafirlerinize İyi Bakın
Elektraweb CRM ile Misafirlerinize İyi Bakın

Elektraweb üyelik sadakat uygulamaları online rezervasyonda da kullanılır. Ön büro crm ve online rezervasyon modüllerinin bütünleşik çalışması sayesinde tüm crm datasını online rezervasyonda kullanabilirsiniz.
Ön büro, Online rezervasyon ve CRM modülleri ile tamamen entegre çalışan Üyelik ve Sadakat Modülü, üyelik sistemine kaydolan misafirlere 3 önemli avantaj sağlar
• Rezervasyondan indirim,
• Rezervasyonlardan kazanılan bonus,
• Otelde konaklarken kazanacakları indirim ve ücretsiz servis ayrıcalıkları

Elektraweb CRM sistemi ile;

  • Online Anket uygulayabilir.
  • Toplu mailing, SMS ve Whatsapp mesaj gönderebilir.
  • Müşteri talebine göre otomatik görevler tanımlayabilir.
  • Misafirlerinizin özel günlerini takip edip hediyeler verebilir.
  • Geçmiş rezervasyonları, tercihleri, hobileri, seyahat nedenleri, anket sonuçları ve yorumları gibi onlarca bilgiye tek tıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Elektraweb CRM ile Misafirlerinize İyi Bakın Video
Tek Tuşla Online Anket Uygulayın!
Tek Tuşla Online Anket Uygulayın!

Sınırsız sayıda anket formu oluşturabilirisiniz.
Oluşturduğunuz anketlerin linkini SMS, e-Mail ya da Whatsapp üzerinden gönderip, misafirlerinizin
kolaylıkla katılım göstermesini sağlayabilirsiniz.
Tamamlanan anketlerin sonuçları otomatik olarak Elektraweb sistemine düşer ve detaylı olarak raporlanır.

 

 

Tek Tuşla Online Anket Uygulayın! Video
Sadakat Yönetimi Nedir?
Sadakat Yönetimi Nedir?

İşletmelerin hizmetlerinden ilk kez yararlanan müşterilerin ilerleyen süreçte tekrar işletmeden hizmet alması amacıyla yapılan çalışmaların tamamı sadakat yönetimi olarak adlandırılır. Bu tür çalışmalar içerisinde özellikle puan sisteminden sıklıkla yararlanılır. Bu sayede puan toplayan müşteriler, mevcut puanlarını harcamak adına tekrar aynı işletmeden hizmet almayı tercih ederler.

Güvenilir çalışmaların yapılabilmesi ve doğru adımların atılabilmesi için üstün kalitede bir sadakat programından yararlanmak gerekir. Böylece işletmenin geleceği konusunda etkili çalışmalar yapılarak müşterilerin bağlılığı kazanılır. Bu konuda başarılı projelerin altına imzasını atan Elektraweb, özellikle oteller için kusursuz bir şekilde işleyen sadakat programıyla ihtiyaçları karşılar.

Siz de misafirlerinizin işletmenize tekrar geliş sayısını artırmak ve çeşitli kampanyalar düzenleyerek onların bağlılığını kazanmak istiyorsanız bu programdan yararlanabilir, müşterilerinizin bir sonraki tatillerinde de sizi tercih etmesi için uygun koşulları oluşturabilirsiniz. Elektraweb farkıyla otel sadakat sisteminin ayrıcalıklarından faydalanabilir, uzun vadede işletmenizin çok daha başarılı ve gözde oteller arasında yer almasını sağlayabilirsiniz.

Sadakat Programı Ne İşe Yarar?
Sadakat Programı Ne İşe Yarar?

Yeni nesil teknolojilerden yararlanılarak tasarlanan otel sadakat programı, pek çok açıdan işletmelere yarar sağlar. Düzenli yapılan ek işlemler sonrasında yüksek etkilere sahip olan bu tür programlar sayesinde sadık müşteriler edinmek kolaylaşır. Sadık olan müşteriler ise işletmelerin düzenli kazanç sağlamasına olanak sunarken hem sosyal medya üzerinden hem de günlük hayatta işletmenin tanıtımını da yaparlar.

İşletmenin çok daha güçlü bir marka olmasına yardımcı olan sadakat programları, işletmenin müşteri kitlesinin genişlemesini kolaylaştırır. İşletmeniz için Elektraweb kalitesiyle otel sadakat yazılımı edinebilir ve programın sunduğu imkânlardan yararlanabilirsiniz. Özel günlerde sunulan puan sistemlerini uygulayabileceğiniz gibi, online rezervasyonlar için de sadakat uygulamalarından destek alabilirsiniz.

Sadakat programı sayesinde rezervasyonlarında indirim alan, her rezervasyonda bonus kazanan, konaklama esnasında indirim ve ücretsiz servis ayrıcalıklarından yararlanan müşterilerin bağlılığını kazanabilirsiniz. Çok çeşitli çalışmalarda müşterilerinizin daimi olmasını sağlayabilir, tüm bu ayrıcalıkları sunarken Elektraweb sadakat programının pratik ve güvenilir yapısından destek alabilirsiniz.

Müşteri Sadakati Kazanmanın Artıları Nelerdir?
Müşteri Sadakati Kazanmanın Artıları Nelerdir?

Müşteri sadakati kazanmanın artıları oldukça fazladır. Yeni müşterileri kazanmak ne kadar önemli ise mevcut müşterilerin bağlılığını kazanmak da oldukça önemli bir konudur. Bu nedenle bu konuda özel olarak tasarlanan yazılımlardan destek almak faydalı olur. İşletmelere gelen müşterilerin sadakatinin kazanılmasında ciddi katkıları bulunan sadakat yazılımı için Elektraweb teknolojisinden destek alabilirsiniz. Böylece mevcut müşterilerin ilerleyen süreçte de hizmetlerinizden yararlanmasını sağlayabilir, yeni müşteriler kazanmak için yeni pazarlama stratejileri oluşturarak kazancınızı yükseltebilirsiniz.

Müşterilerinizin sadakatini kazandığınız takdirde kimliğinizi en güzel şekilde yansıtma imkanı da bulursunuz. Elektraweb bünyesinde yer alan sadakat programından yararlanarak misafirlerinizi kusursuz şekilde ağırlayabilir, hem rezervasyon hem de konaklama sırası ve sonrasında programın sunduğu datalardan yararlanarak sürecin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Misafir bilgilerini güvenle muhafaza eden, bunları detaylı olarak analiz eden ve onlar için mükemmel olan hizmeti sunabilmenizi sağlayan Elektraweb teknolojisi, önerdiği öneriler ve hizmetler sayesinde işinizin gelişmesine katkıda bulunur.

Otel Sadakat Yönetimi Neden Önemlidir?
Otel Sadakat Yönetimi Neden Önemlidir?

Otel sadakat yönetimi oldukça önemli bir süreçtir ve bu sürecin eksiksiz, doğru bir şekilde tamamlanması pek çok açıdan işletmelere avantaj sağlar. ElektraWeb tarafından sizlere sunulan gelişmiş sadakat programı sayesinde rekabetin yoğun olduğu bu alanda rakiplerinizin bir adım ilerisinde olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Online anket uygulayabilir; hem mail, hem SMS hem de WhatsApp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

Ayrıca müşterilerin talepleri doğrultusunda otomatik olarak görev tanımlaması yapabilir, özel günlerinde müşterilerinize hediyeler de sunabilirsiniz. Müşterilerin tercihleri, seyahat nedenleri, hobiler, anket sonuçları gibi çok çeşitli konularda verileri elde ederek istediğiniz an bu verilere anında ulaşma olanağınız olur. Mevcut misafirleriniz arasındaki kayıpları engellerken yeni müşteriler kazanmaya odaklanarak işlerinizin gelişmesini sağlayabilirsiniz. Böylece finansal açıdan da çok daha dirençli bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın