Ücretsiz Demo

Satış Ortağımız Olun

Neden Ortağımız Olmalısınız?

ElektraWeb çok rekabetçi ve oldukça karlı bir üründür. Bu ürünün rakiplerine kıyasla birçok avantajı ve üstünlüğü var. Bu nedenle, kısa sürede minimum çabayla satmak ve yüksek kar elde etmek çok kolaydır.

ElektraWeb Neden Çok Avantajlı?

Standart paketinde kendi rezervasyon motoru, kanal yöneticisi, fiyat yöneticisi, kimlik okuyucu ve Quick POS sistemi olan tam özellikli bir PMS’dir. Küçük butik otellerden beş yıldızlı oteller ve zincirlere kadar her büyüklük ve tipte otel için mükemmel bir seçimdir.

Microsoft Azure tarafından barındırıldığı için çok güvenilir, hızlı ve uygun maliyetli bir çözümdür. Herhangi bir yatırımı olmayan bir otelci, en son teknolojiyi kullanmaya başlayabilir.

Ortaklarımız için çok yüksek bir komisyon oranımız var ve satış – pazarlama yardımı ile kapsamlı destek sağlıyoruz.

Üç Farklı Ortaklık Programımız Var

Yönlendirenler

Otelcilik sektöründe profesyonelseniz, bize başvurarak müşterilerinize yardımcı olabilir, satışı tamamladıktan sonra komisyon kazanabilirsiniz.

Bayiler

Bölgenizde pazarlama ve satış yapmak istiyorsanız, bir bayi olabilirsiniz. Yönlendirenlere kıyasla, satışı tamamlayarak daha fazla kazanacaksınız. Bayi olarak, ElektraWeb’in nasıl çalıştığını bilmeniz, müşterilerinizin sorularını yanıtlayabilmeniz ve bir demo sunabilmeniz beklenmektedir.

Distribütörler

Bir departmanı veya ekibi pazarlama, satış ve destek konusunda yönlendirmek istiyorsanız, bölgenizde bir distribütör olabilirsiniz. Çatınızın altında çalışan bayiler ve yönlendiricilerden oluşan bir ağa sahip olabilir ve daha yüksek bir komisyon ücreti alabilirsiniz. Ancak, yılda minimum kotanız olması gerekir.

Bölgenizdeki ortaklık programımıza katılmak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

    Sizi Arayalım
    Ücretsiz Demo için Tıklayın