Ücretsiz Demo
Çözümlerimiz ile Tanışın

Elektraweb Web Tabanlı, Bulut Yapıda Teknoloji Çözümleri

Elektraweb, web tabanlı – bulut yapısıyla turizm, eğlence ve sağlık sektörleri başta olmak üzere her alandan
işletmenin uçtan uca dijital olarak yönetilebilmesini sağlayan yüksek teknolojiye sahip bir yazılımdır. Bulut yapının
sağladığı avantajlarla çok daha güvenli, hızlı ve en önemlisi ekonomik bir yönetim sağlayan Elektra teknolojisi,
Türkiye’de ve dünyada 4500’den fazla işletmede aktif olarak kullanılmaktadır.
Bulut yapısı sayesinde her büyüklükteki işletmenin “SIFIR MALİYETLE” hemen bugün çalışmaya başlamasını sağlar.

RESTORAN ÇÖZÜMLERİ

Restoranınızı işletirken ihtiyaç duyacağınız online sipariş, ÜCRETSİZ dijital menü ve paket sipariş programı, stok takibi, muhasebe, satın alma, demirbaş, garson ve masa takibi, rapor – analiz sunumları, adisyon takibi gibi pek çok özelliğe tek program üzerinden ulaşabileceksiniz.

ERP ÇÖZÜMLERİ

Elektraweb ERP çözümleri, iş süreçlerinizi kolaylaştırarak hızlandıran, mevzuatı takip eden ve verilerinizi yorumlamanıza yardımcı olan iş zekası çözümlerine sahip uygulamalar içermektedir. Bulut yapısı sayesinde hem yöneticilerin hem de çalışanların sahadayken bile veri aktarabilmesine imkan tanırken, üst düzey güvenlik sağlar. İş prosedürlerinizi işletmenizin özelliklerine göre yeniden şekillendirebilir ve iyileştirebilirsiniz.

MOBİL SATIŞ ve SAHA ÇÖZÜMLERİ

Sıcak saha satışı gerçekleştiren işletmelerin, satış süreçlerini hızlı ve pratik yönetmelerini sağlayan web tabanlı bir yazılımdır.

Sahadaki toptan ya da perakende satışlarda barkod okuma, stok entegrasyonu, yazarkasapos entegrasyonu ve online faturalama yetenekleri ile en büyük yardımcınızdır.

İNSAN KAYNAKLARI ve
PERFORMANS YÖNETİMİ

Elektraweb İK Yazılımı, özellikle turizm ve sağlık sektöründe olduğu gibi 7/24 yoğun çalışan işletmelerin ihtiyaç duyacağı özel modülleri de (Kartlı ve Yüz Okuma PDKS, Shift takibi, üniforma takibi ve zimmeti, personel servisi, personele resmi elektronik belge gönderimi entegrasyonu cihaz zimmet, eğitim, performans denetimi) barındırmaktadır. Programın bulut yapısı, kanunen değişmesi gereken tüm parametrelerin otomatik alınmasını ve resmi mevzuatın yakinen takip edilebilmesine olanak sağlar.

OTEL SATIŞ PORTALI ÇÖZÜMLERİ

Zincir oteller için “Merkezi Rezervasyon Portalı”, çözümlerini içermektedir. Elektraweb Satış Portalı Çözümleri ile işletmeler, çağrı merkezlerinde veya web sitelerinde uçak, tur, transfer hizmetlerini de dinamik olarak paketleyerek, B2B,B2C ve B2E satışlar yapabilme imkanına kavuşurlar.

PARK / KULÜP / BEACH
OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ

Eğlence ve tema parkları, kulüpler, beachler, eğlence, kültür, sanat veya spor alanlarının satış, ödeme alma, barkodlu otomatik giriş süreçlerinin yönetilmesini sağlayan otomasyon sistemidir. Üye yönetim sistemleri ile entegre çalıştığından, üye tiplerine göre ön ödeme alma, fiyatlandırma, otomatik geçiş izni, üye bileklik veya kart basımı süreçlerini tek program üzerinden çözümler.

SPA ve SPOR SALONU ÇÖZÜMLERİ

Elektraweb SPA, Spa merkezleri, sağlık merkezleri, spor merkezleri, kulüpler ve dernekler gibi üyelikle çalışan tüm kurumlar için geliştirilmiş web tabanlı bir yazılımdır. İnternet erişimi olan her yerden ve her cihazdan (cepten, tabletten, masaüstünden) rahatça kullanır. İlk satın alma maliyeti olmadığından programı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

MUAYENEHANE ve KLİNİK ÇÖZÜMLERİ

Muayenehaneniz veya polikliniğiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemler ve entegrasyonlara Mediclinic üzerinden ulaşabilirsiniz. Medikal, idari ve finansal yetenekleri ile en büyük yardımcınızdır.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın