Ücretsiz Demo
QM Awards‘22 sahiplerini buldu (hurriyet.com.tr – 17.06.2023)

Turizm sektörümüzün 2022 yılında Kalite Yönetiminde ‘en başarılı’ olmuş marka ve isimleri; Cosmos Theatre’da gerçekleştirilen QM Gala’da görkemli bir törenle QM Awards ödülleriyle buluştu.

GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından bu yıl 13’üncü kez verilen QM AWARDS – QM TURİZM KALİTE YÖNETİMİ ÖDÜLLERİ ile geçen yıl kalite yönetimindeki başarısıyla öne çıkan turizm marka ve profesyonelleri ile paydaşları ödüllendirildi.

2022 yılının ‘en iyilerini’ yine turizm sektörü profesyonelleri ile paydaşlarının oyları belirledi. QM Awards web sitesi üzerinden yapılan iki aşamalı ankete bu yıl 90 bin 875 kişi katıldı. Türkiye’nin en kapsamlı turizm ödüllerinin sahipleri bu yıl 31 Mayıs 2023’te Cosmos Theatre’da gerçekleştirilen QM Gala 22’de ilan edildi.

Turizm sektörü profesyonelleri ile paydaşlarının buluştuğu görkemli gala gecesinde kimi zaman eğlenceli kimi zaman duygu dolu anlar yaşandı. Turizm sektörünün gecede verdiği ortak mesaj ise “Türk turizmini birlik ve beraberlik içinde geliştirmek” oldu.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ QM SEYAHAT TEKNOLOJİLERİ

Digital Exchange, Sejour, Elektraweb, Paximum, HotelRunner

Haber linki : https://www.hurriyet.com.tr/advertorial/qm-awards22-sahiplerini-buldu-42285289

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın