Ücretsiz Demo
Otel Konseptleri Değişse de, Çözüm Tek; ELEKTRAWEB Longosphere Glamping

Türkiye’deki ilk ve tek bulutta barındırılan web tabanlı otel otomasyonu olan Elektraweb, kullanıcılarına sağladığı hız, güvenlik ve mobilite ile her konseptte otelin ilk tercihi oluyor.

Türkiye’nin en büyük glamping tesisi olan Longosphere Glamping de 104 “çadır odası” ile Elektraweb kullanıcıları arasına katıldı.

“Glamorous” (gösterişli) ve “camping” (kamp yapma) kelimelerin birleşiminden türeyen ve lüks kampçılık anlamındaki Glamping konseptli konaklama tesislerine en iyi örneklerden biri olan Longosphere Glamping, Elektraweb’in ön büro, online rezervasyon, kanal yöneticisi, restoran POS yönetimi, stok ve temassız misafir uygulamalarını kullanıyor.

Pandemi döneminde sosyal mesafe kurallarını en iyi şekilde uygulayan otellerin en büyük yardımcısı olan temassız uygulamalar sayesinde Misafirler Online Checkin – Check Out, Online Folyo, Online Fatura, online Sipariş ve Online Ödeme işlemlerini temassız olarak gerçekleştirebiliyorlar. Aynı zamanda Alakart Restoran, Plaj, SPA, Golf veya Tenis sahası gibi randevu veya rezervasyon gerektiren tüm işlemler için online rezervasyon yapılabiliyor. Elektra Misafir Uygulaması, rezervasyon talebi geldiğinde “Seans, Kapasite ve Doluluk” kontrolü yaparak ilgili masa/şezlong vb. numarası ile rezervasyonu alıyor. Ücreti ise folyoya yansıtıyor. Bu sayede misafir hiçbir yerde beklemeden, tüm tatilini cep telefonundan kendisi planlamış oluyor.

Restoran içinde ise Dijital Menü, özel olarak tasarlanan bir ara yüz ile, menüde bulunan tüm ürünlerin, mobil cihazlar ve akıllı telefonlar üzerinden online ve offline olarak sipariş edilebilmesini sağlıyor.

Otele ek gelir sağlayan Oda Yükseltme, Transfer Hizmeti, Geç Çıkış veya ilave Aktivite satışları gibi işlemler ise Elektra Misafir Uygulaması ile tek ekrandan yapılabiliyor.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın