Ücretsiz Demo
Akrones Thermal Hotel Elektraweb ile Daha Kazançlı

Türkiye’nin ilk web tabanlı, bulut yapıdaki otel programı olan Elektraweb ile termal otel yönetimi de çok daha güvenli, hızlı ve en önemlisi ekonomik

317 odasıyla Afyon’un Bol Ödüllü Oteli Akrones Thermal Hotel de Elektraweb Otel Programı’nın sunduğu teknolojik yenilikleri kullanarak kazancını artıran oteller arasına katıldı.

Akrones Thermal Hotel, Elektraweb Otel programı sayesinde sunucuya ihtiyaç duymuyor. Sunucu ve işletim sistemi lisansı, virüs programları, yedekleme, bakım, siber güvenlik konularında hem maliyetten hem de sorumluluktan kurtuldu. Ayrıca verileri, dünyanın en güvenli sunucularında barındırıldığından, yüksek hız ve güvenliğe de kavuşmuş oldu.

Elektraweb Otel Yazılımı ile otelde çok daha mobil bir yönetim anlayışına geçildi. Sistem en ekonomik android tabletlerde bile rahatlıkla çalıştığı için, pek çok departman sahadayken programı kullanabiliyor. Örneğin otel yöneticileri ve yetkilendirilmiş personeller, evlerinde veya tesis dışında olduklarında da tüm işlemleri bulundukları lokasyondan gerçekleştirebiliyorlar. Yapılan işlemler eş zamanlı olarak tüm kullanıcılar tarafından görülebiliyor.  Housekeeping odaların temizlik veya mini bar durumunu ön büroya, odada oluşmuş arızaları teknik departmana kendi cep telefonundan bildirip otomatik iş emri oluşturabiliyor. Bu sayede hizmet hızı maksimize edildiği gibi misafir memnuniyeti de önemli oranda arttırılabiliyor.

Otel içindeki Restoran ve cafelerde de her şey temassız yapılıyor. Tamamen web tabanlı çalışan Elektraweb POS sistemi ile sipariş, siparişi mutfağa iletme, masa takibi, masa kapatma gibi tüm işlemler mobil cihazlardan gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda misafirlere sunulan dijital menü ve online sipariş fonksiyonları sayesinde temassız sipariş ve ödeme olanağı da sağlanabiliyor.

Akrones Thermal Hotel, Elektraweb ön büro modülü ile beraber ücretsiz verilen Kanal yönetimi ve online rezervasyon sayfasını entegre olarak kullanabildiğinden, müsaitlik ve fiyatlardaki değişiklikler tüm online satış kanallarına anında yansıtılabiliyor, gelen rezervasyonlar da ön bürodan rahatlıkla takip edilebiliyor. Bu sayede oda envanteri hatasız olarak yönetilebildiği gibi dönemsel pazarlama stratejileri eş zamanlı olarak tüm kanallardan uygulanabiliyor.

Pandemi döneminde tesis içinde sosyal mesafe kurallarını sıkı şekilde uygulayan Akrones Termal Otel, Sağlıklı turizm kriterleri uyarınca misafirlerin ateş ölçüm değerlerini sistem içinde kayıt altına alabildiği gibi, Online check-in seçeneği ile ön bürodaki temas riskini azaltıyor. Misafirler, otelin web sitesindeki online check-in butonuna tıklayıp karşılarına gelen ekrana voucher numarası, soyadı ve check-in tarihlerini girdiklerinde, dolduracakları alanlar otomatik olarak görüntüleniyor. Misafir, cep telefonuyla pasaport/kimlik fotoğrafını çekip gerekli bilgileri girerek chek-in işlemini tamamlayabiliyor. Böylece ön büroda bekleme, kimlik alış verişi vb. bulaş ihtimalleri ortadan kalkıyor.

Eğer misafir check-in işlemini resepsiyonda gerçekleştirmek isterse, Kimlikokur sayesinde yine temassız bir şekilde kimlik bilgileri Elektraweb ön büro modülüne aktarılabiliyor. Kimlikokur, herhangi bir web kamera yardımı ile OCR teknolojisini kullanarak kimlik bilgilerini okuyup sisteme hatasız bir şekilde girilmesine olanak sağlıyor.

Akrones Termal Otel, idari süreçlerini de Elektraweb Otel Programı ile verimli bir şekilde yönetebiliyor;

Personel, Satın alma, Muhasebe, Stok, e-fatura, e-arşiv, SPA, Satış-Pazarlama ve iSafe internet güvenlik ve loglama sistemi modülleri ile web tabanlı güncel teknolojinin avantajlarını yaşıyor

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın