Ücretsiz Demo
Neden ElektraWeb?

Neden ElektraWeb?

En Kapsamlı Web Tabanlı Otel Yazılımıdır

ElektraWeb, bünyesinde entegre online rezervasyon sistemi ve kanal yönetimini barındıran web tabanlı bir otel otomasyon programıdır. Anlık kimlik bildirimi, quick POS, ön muhasebe, misafir ilişkileri gibi turizm işletmelerinin ihtiyacı olan tüm birimleri yönetebilecek kapsamdadır.

İlk Yatırım Maliyeti Yoktur

ElektraWeb, sunucuya ihtiyaç duymadığından oteli bir kaç yılda bir yenilemesi gereken sunucu, işletim sistemi lisans, virüs programlar, yedekleme, bakım gibi maliyetlerden kurtarır.

Network ve Sistem Arızaları İle Uğraşmazsınız

ElektraWeb, internet üzerinden kullanıldığından otelinizdeki bilgisayarların herhangi bir networke bağlı olmasına gerek olmaz. Bilgisayarınızda program da yüklü olmayacağı için donanım arızalarıyla karşılaşma ihtimaliniz de çok azalır.

Tüm Mobil Cihazlarda Kullanılabilir

Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınız, tabletiniz vecep telefonunuzdan tüm programı kullanabilirsiniz. İsterseniz misafirleriniz için ayrıca uygulama da yaptırabilirsiniz.

Datalarınız Microsoft Güvencesiyle Korunur

ElektraWeb, dünyanın en güvenli sunucularında barındırıldığından, yüksek hız ve güvenlik sağlar. Yedeklemeler otomatik yapılır. Virüs ve enerji kesintisi kaynaklı veri kayıpları ortadan kalkar. Kötü niyetli kullanıcılara karşı etkili etkili bir loglama çözümü barındırır.

Kullanımı Çok Kolaydır

ElektraWeb, görsel olduğu kadar kullanımı da kolay olan ara yüzü sayesinde keyifli bir kullanıcı deneyimi sunar.

Çoklu Dil ve Para Birimi ile Kullanabilirsiniz

ElektraWeb, pek çok farklı dil ve para biriminde işlem yapabilme seçeneği sunar.

Acente Kontrat Fiyatlarını Online Satışta da Kullanır

Tüm satış kanallarında günlük fiyatın yanı sıra detaylı kontrat fiyatlarınızla da satış yapma olanağınız olur.

3.Parti Yazılımlar ile Kolayca Entegre Olur

ElektraWeb, kapı kilit, telefon santrali, bina ısıtma ve soğutma sistemleri, IP TV, Pay TV, internet ve loglama sistemleri, kimlik okuma çözümleri ve kapı geçiş sistemleri ile web servisler üzerinden kolayca entegre olabilmektedir.

Otomatik Anlık Kimlik Bildirimi Yapabilirsiniz

Günlük giriş, çıkış ve oda değişimi yapan misafirlerinizi KBS’ye otomatik gönderebilirsiniz.

E-fatura, E-arşiv ve E-defter Entegrasyonları Hazır

ElektraWeb’in sektörde yaygın olarak kullanılan eFinans, İzibiz, Foriba, ING, Innova gibi özel entegratörlerle entegrasyonları hazırdır.

Sanal POS Entegrasyonu Ücretsizdir

Ücretsiz sanal pos entegrasyonu ile web sitenizden kredi kartıyla ödeme alabilir veya daha sora ödeme yapılabilmesi için misafire güvenli ödeme linki de gönderebilirsiniz.

Gelişmiş Destek

ElektraWeb’in 7×24 çevrimiçi desteği vardır; ihtiyacınız olduğunda aynı ekrana bakarak bir uzman sizinle birlikte olacaktır.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın