Ücretsiz Demo

Elektraweb Rezidans Yönetim Sistemi

Elektraweb Web Tabanlı Rezidans Yönetim Programı ile rezervasyon, resepsiyon, housekeeping, restoran yönetimi, fatura, folyo, channel manager, online rezervasyon, SPA yönetimi, online misafir uygulamaları, demirbaş takibi, emniyet kimlik bildirimi gibi işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilir, ayrıntılı yönetim raporlarına tek tuşla ulaşabilirsiniz

Rezidans Yönetiminde İhtiyaç Duyduğunuz Her Şey !

Günlük Durum Ekranı

Elektraweb Rezidans Yönetim Sistemi, “Günlük Durum Ekranı” ile doluluk, gelir, forecast, konaklayanlar, rezervasyonlar ilgili bilgiler ve hatta çağrı merkezi notları gibi rezidansınız hakkındaki tüm önemli ve kritik bilgileri tek bir ekranda sunar.

Kullanıcılar bu verileri hem grafikler hem de listeler halinde görür. Ayrıca, istenirse bu verilerin yenilenmesi ve görüntülenmesi için zaman aralığı ayarlanabilir.

Kullanıcılar, web tabanlı bulut yapısı nedeniyle Elektraweb Rezidans Yönetim Programı’na herhangi bir mobil cihazdan kolayca erişebilir. Bu, rezidans yönetimi ve personeline tesisteki aktiviteler hakkında isteğe bağlı bir genel bakış sunar.

Elektraweb Rezidans Rezervasyon İşlemleri

 • Rezervasyonlar herhangi bir kritere göre tek tuşla listelenebilir, sıralanabilir, gruplanabilir ve filtrelenebilir
 • Renklendirmeler sayesinde dikkat edilmesi gereken bilgiler kolayca görülür
 • Tek tuşla tüm işlemlere ulaşılır, tekve/veya toplu olarak işlem yapılır
 • Tüm ekranlar farklı formatlarda Excel’e veya yazıcıya aktarılır
 • Listelerde çoklu sıralama, filtreleme, arama, gruplama standarttır
 • Dijital arşivleme yeteneği sayesinde tüm belgeler, ilgili kaydın içerisine saklanır
 • Kullanıcılar yetkilerine göre menüde ve formlarda sadece izin verilen bilgileri görebilir ve işlem yapabilir

Rezervasyon Kartı

 • Rezervasyonla ilgili tüm detaylar bir arada
 • No more duplicates ! Misafir kontrol ile eski verilere ulaşım otomatik ve sınırsız profil açma – eşleme
 • Tek tuşla oda tipi müsaitliğine ulaşım.
 • Tek tuşla oda blokajı yapabilme.
 • Acenta detaylarına, fiyatlara, misafir bilgilerine, satış projelerine hızlı erişme.
 • Fiyatlandırma sekmesine ulaşım için yetki kontrolü; fiyatlandırma ile ilgili tüm veriler bir arada.

Elektraweb Rezidans Yönetim Programı'na

ONLINE REZERVASYON ve KANAL YÖNETİMİ DAHİLDİR​

ElektraWeb Channel Manager, yalnızca çevrimiçi kanalları (Booking.com, Expedia, Hotelbeds, HotelsPro vb.) Senkronize etmekle kalmayan, aynı zamanda oteldeki rezervasyonları alan entegre bir kanal yöneticidir. Bu yüzden çok daha kolay ve daha etkilidir.
ElektraWeb, doluluk bilgileri olan iki yönlü bir bağlantıya sahiptir ve fiyatlar kanallara gönderilir ve rezervasyonlar alınır.

Elektraweb Online Rezervasyon Modülü ile Komisyonsuz, Aracısız Satış İmkanı

 • Satışlarınızı doğrudan müşterilerinize yapın ve komisyon ödemeyin. Ayrıca tahsilatı da doğrudan müşterilerinizden ve peşin olarak yapın.
 • ElektraWeb Online Rezervasyon Modülünü  kullanan rezidans, kendi resmi web sitesi üzerinden rezervasyon alır, anlık olarak önbüro yönetim sistemine bağlanıp müsaitlik sorgular rezervasyonu kaydeder ve aynı anda misafire konfirmasyon verir.
 • Online rezervasyon sayfası internette rezidans adına bilinirlik sağlar, otelin marka değerini yükseltir ve CRM veritabanı oluşturur. Bu bilgiler bir başka acenteyla veya rakiple paylaşılmak zorunda kalınmaz. Böylece Kendi Markanıza ve CRM Sisteminize Yatırım Yapmış olursunuz.
 • ElektraWeb’in entegre edilmiş ödeme sistemi PCI ve DSS sertifikalıdır. Güvenli online kredi kartı ve debit kart ödemeleri alabilirsiniz.
 • Sistem yerinde ödeme + Yerinde Depozit + Kredi Kartı + Taksit + Puan Kullanımı gibi farklı ödeme şekillerini desteklemektedir.

Restoranınız ve Rezidansınızı Entegre Yönetebilirsiniz

Elektraweb POS Restoran Yönetim Programı’na Web tabanlı, bulut yapı ve mobil uyumluluk özellikleri ile internet bağlantısı olan her cihazdan ve her yerden ulaşabilirsiniz. Mümkün olan en düşük ağ bant genişliğini kullanır. Bu nedenle, yavaş bağlantılarda bile veri kaybı olmadan hızlı çalışır. Kurulum gerektirmez

Kullanımı Çok Kolaydır
Hızlıdır. Sade tasarımı ile kullanımı kolay ve kullanıcı dostu bir uygulamadır. Hızlı arama seçeneği ile aradığınız ürünün birkaç karakterini yazarak anında bulursunuz.

Servis Elemanlarınızın En İyi Dostudur

 • Ürünlerin detaylarına kolayca ulaşılabilirsiniz.
  (İç malzeme, görseller, hazırlanma süresi..vb)
 • Malzemelerdeki değişiklik ya da pişirme talepleri gibi ek istekleri mutfağa iletilebilirsiniz.

Siparişlerinizi Kolaylıkla Yönetebilirsiniz

Seçilen ürün adisyon yazdırılmadan istenildiği kadar arttırılıp azaltılabilir. Ayrıca ek bir ürün istenirse, o adisyona eklenip gönderilir. Hazır olan siparişler ilgili garsona anında iletilir

Elektraweb POS tüm tesislere, sadece tesise özel, kendi web sitesine de ekleyebileceği “Dijital Menü”yü ÜCRETSİZ veriyor.

 • Tesisler hem mobil hem de webden ulaşılabilir olur. Misafirler dijital menüye online ya da kare kod okutarak ulaşabilir.
 • Tesis içinde masaya veya odaya, tesis dışında adrese teslim veya gel-al siparişleri online alır.
 • Online sipariş esnasında yemek fotoğraflarını, yemeğin içeriğini, alerjenleri, besin ve enerji değerlerini gösterir. Üstelik bunları müşterinin istediği dilde yapar.
 • Müşterilerine kendi favori menülerini oluşturmasını sağlar, her siparişinde veya yaptığı paylaşımla gelen siparişinde puan kazandırır.

 

 

ELEKTRA Temassız Misafir Uygulaması ileTEMAS YOK, KAZANÇ ÇOK

ELEKTRAWEB MİSAFİR UYGULAMASI ile restoran veya SPA rezervasyonu, Online check-in, yiyecek/içecek siparişi, oda temizliği, bell boy talebi  gibi 24 farklı işlem için sosyal mesafe korunduğu gibi, sağlanan dijital hizmetlerle oteller için yeni kazançların kapıları da aralanıyor

Online Check-In

Online Fatura Talebi

Online Restoran Rezervasyonu

Online SPA Rezervasyonu

Online Info Katalog

Online Oda Temizliği Talebi

Online Uyandırma Hizmeti Talebi

Online Yiyecek-İçecek Siparişi

Online Arıza Bildirimi

Online istek/Şikayet Formu

Online Bellboy Talebi

 

Online Golf Sahası Rezervasyonu

Online Şezlong Rezervasyonu

Online Su Sporları Rezervasyonu

Online Tenis Sahası Rezervasyonu

Online Oda Tipi Yükseltme

Online Transfer Talebi

Online Sağlık Kontrol Formu

Online Oda Kapısı Kodu Talebi

Online Çamaşırhane Hizmeti Talebi

Online Oda Kapısı Açma

Online Check-Out

Rezidansınızın SPA’sını da Web’den Kolaylıkla Yönetin 

 • Müşteri randevularınızı hızlı bir şekilde alabilir ve gelir ve giderlerinizi, stoklarınızın kontrolünü verimli bir şekilde denetim altına alabilirsiniz.
 • Spa’da yapılacak tüm işlemler için; örneğin masaj, cilt bakımı, egzersiz çalışması vb. rezervasyon alınabilir ve alınan rezervasyonlarla ilgili terapist, kullanılacak cihazlar ve oda ayırtılabilir. Bu rezervasyonları günlük, haftalık, aylık ajanda ekranında görüp planlama yapabilirsiniz.
 • Rezervasyonlar online olarak da alınabilir. Bir gün öncesinden misafire SMS ve email ile hatırlatma yapılabilir. Üyeliklerde veya paket alımlarda işlemler çok daha kolay takip edilebilir.

Elektraweb Ev Sahibi Modülü ile 

HEM SİZ KAZANIN, HEM DAİRE SAHİPLERİ…

Elektraweb Ev Sahibi Modülü sayesinde daire sahipleri kendi kullanmadıkları dönemde dairelerin değerlendirilmesi için Rezidans yönetimi ile kontrat yapabilirler.

Böylece daire ait tüm rezervasyon gelir ve giderleri online olarak takip ederler. Bu daire sahiplerinin hem kazançlı hem de güven içinde para kazanmasını sağlarken yönetimin boşta olan daireleri en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlar.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın