Ücretsiz Demo

Otellerde "OTOMATİK" Ateş Ölçümü

Temassız, Hatasız ve Çok Hızlı

DERMALOG Ateş Algılama Sistemi, kızılötesi ve termal sensör teknolojisi ile vücut ısısını ölçen, 2 metreye kadar olan mesafelerden bile yüksek doğruluk oranına sahip yüksek teknoloji bir çözümdür. DERMALOG kamera aynı anda 5 kişiye kadar ateş kontrolü yapabilir. Yüksek bir sıcaklık algılanırsa, sistem alarm verir veya otomatik erişim kontrol sisteminin bir parçası olarak erişimi engeller.

El termometrelerinde, önerilen güvenlik mesafesi korunamadığından, bulaş riski önemli oranda artmaktadır. Buna karşılık, DERMALOG’un Otomatik Ateş Algılama Kamerası, herhangi bir personelin görevlendirilmesine gerek kalmadan ekstra güvenlik sağlar.

 

DERMALOG, aynı zamanda otomatik maske tespiti özelliğine de sahiptir. Misafirler yüz maskesi olmadan otele veya restorana girerse, sistem ekrana maskenin zorunlu olduğunu bildiren bir mesaj gönderebilmektedir.

Halihazırda 50’den fazla ülkede kullanılan DERMALOG, birçok alanda enfeksiyon yayılma riskini önemli ölçüde azaltabilen ve müşteri deneyimini göz ardı etmeyen bir çözümdür.

Elektraweb Otel Programı ile entegre çalışan sistem, misafirlerin otele giriş ve konaklama süreleri boyunca, düzenli ve otomatik olarak ölçüm yaparak, sonuçların misafir kartlarına işlenmesini ve raporlanabilmesini de sağlamaktadır.

Ayrıntı bilgi için Satış departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın