Ücretsiz Demo
Granada Otelleri Elektraweb ile Maliyetleri Düşürüp Yeteneklerini Artırıyor

Granada Luxury Belek, Granada Luxury Okurcalar ve Granada Luxury Beach otelleri ile toplam 1968 odaya sahip  olan Türkiye’nin dev turizm markası Granada Hotels, Elektraweb’in bulut yapıdaki avantajlı, hızlı ve güvenilir dünyasına adım attı.

Granada Otelleri, Üst Düzey Güvenlik ve Yüksek Performansa Kavuştu

ElektraWeb, dünyanın ve Türkiye’nin en güvenli sunucularında barındırıldığından, yüksek hız ve güvenlik sağlıyor. Yedeklemeler 20 farklı lokasyonda bulunan bulut sunucularının hepsinde eş zamanlı olarak otomatik yapıldığından virüs ve enerji kesintisi kaynaklı veri kayıpları ortadan kalkıyor. Kötü niyetli kullanıcılara karşı da etkili bir loglama çözümü barındıran Elektraweb aynı zamanda, baş döndürücü bir hıza sahip. 1 milyonun üzerindeki kayıtlarda bile tüm işlemler, tüm mobil cihazlardan son derece hızlı olarak gerçekleştirilebiliyor

Hız Testi videosunu izlemek için Tıklayın

İleri teknoloji, Yüksek Tasarruf

Granada Otelleri, Elektraweb Web Tabanlı Otel Programı ile Sunucu ve işletim sistemi lisansı, virüs programları, yedekleme, bakım, siber güvenlik gibi pek çok gider kaleminden önemli oranda tasarruf ediyor. Donanımların herhangi bir networke bağlı olmaması network ve sistem arızalarıyla karşılaşma ihtimallerini de ortadan kaldırıyor.

Granada Otelleri’nde Tüm Personel artık Mobil

Elektraweb Otel Yazılımı en ekonomik android tabletlerde bile rahatlıkla çalıştığı için, pek çok departman sahadayken programı kullanabiliyor. Örneğin yöneticiler ve yetkilendirilmiş personel, evlerinde veya tesis dışında olduklarında da tüm işlemleri oteldeymiş gibi gerçekleştirebiliyorlar. Yapılan işlemler eş zamanlı olarak tüm kullanıcılar tarafından görülebiliyor.  Housekeeping odaların temizlik veya mini bar durumunu ön büroya, odada oluşmuş arızaları teknik departmana kendi cep telefonundan bildirip otomatik iş emri oluşturabiliyor. Bu sayede hizmet hızı maksimize edildiği gibi misafir memnuniyeti de önemli oranda arttırılabiliyor.

Elektraweb Konforu SPA’da devam ediyor

Türkiye’nin ilk web tabanlı, bulut yapıda SPA programı olan ElektraWeb SPA Yönetimi Modülü, Granada Otelleri’nde ön büroya entegre olarak kullanılıyor. Program, esnek rezervasyon takibi yapılabilmesini, aynı zamanda misafirlerin devamlılığını, gelişimini ve tesisten ne şekilde yararlandıklarının denetlenebilmesini, personel performanslarının analiz edilebilmesini, böylece tesisin ve çalışanların en verimli şekilde organize edilebilmesinin de önünü açıyor.

SPA Modülü Hakkında ayrıntılı bilgi için Tıklayın

Online Check-in ile temassız işlemler

Online check-in seçeneği ile ön bürodaki yoğunluğu ve teması azaltan Granada Otelleri, aynı zamanda zorunlu bir prosedürü konforlu bir hale de getirmiş oldu. Misafirler, otelin web sitesindeki online check-in butonuna tıklayıp karşılarına gelen ekrana voucher numarası, soyadı ve check-in tarihlerini girdiklerinde, dolduracakları alanlar otomatik olarak görüntüleniyor. Misafir, cep telefonuyla pasaport/kimlik fotoğrafını çekip gerekli bilgileri girerek chek-in işlemini tamamlayabiliyor. Böylece ön büroda bekleme, kimlik alış verişi vb. bulaş ihtimalleri ortadan kalkıyor.

Online Check_in Tanıtım videosu için Tıklayınız

Acente rezervasyonları tek tuşla ön büroda

Elektraweb Ön Büro Programı ile Sejour acente yazılımı arasındaki entegrasyon sayesinde, otellere gelmiş tüm acente rezervasyonları tek tuşla ön büroya hızlı ve hatasız aktarılabiliyor.

Granada Otelleri aynı zamanda tüm idari operasyonlarını Elektraweb ile yönetiyor. Stok, muhasebe, personel, satın alma süreçleri ile banket ve satış yönetimi Elektraweb üzerinden etkin olarak gerçekleştirilebiliyor.

 

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın