Ücretsiz Demo
ElektraWeb – Google Entegrasyonu

Elektraweb ile Google’da Yerinizi Alın

Elektraweb- Google Hotel Booking Entegrasyonu sayesinde oteller, Google aramalarında en üste çıkıyor,
fiyat-müsaitlik yayınlıyor ve komisyon ödemeden direkt online rezervasyon alabiliyorlar.

Elektraweb ile
Google’da Üst Sıraya Çıkın

Google otel aramalarında üstte çıkmak için Elektraweb online rezervasyon motorunu kullanmanız yeterlidir. Elektraweb Google Hotel Booking entegrasyonu sayesinde, oteliniz arama sayfasında hem sağ tarafta, kendi web siteniz ve bağlantıda olduğunuz tüm kanallardaki fiyat linkleriyle beraber listelenir hem de orta alanda reklamlardan sonra ilk sırada gelir. Google’ın yönlendirmesi sayesinde web sayfanızdan direkt rezervasyon alırsınız.

Bu Hizmetten Nasıl Yararlanıyorsunuz?

Google Hotel Booking Entegrasyonu, Elektraweb’in Online Rezervasyon modülüne “dahil” olarak gelen bir özelliktir. “Yıllık 240 Euro” gibi son derece ekonomik bir fiyatla Elektraweb Online Rezervasyon modülünü satın alan tüm oteller kolaylıkla kullanabilir.

Online Rezervasyon modülümüzü isterseniz hemen web sitemizden doğrudan satın alabilirsiniz ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Elektraweb Kullanıcıları

Google Hotel Booking Entegrasyonu’nu Nasıl Kullanabilir?

Elektraweb kullanıcılarının bu hizmetten faydalanmak için hiçbir ek işlem yapmasına gerek yoktur. Online Rezervasyon Modülü, Elektraweb Otel Programı’na dahil olarak kullanıma sunulduğundan, Google Hotel Booking Entegrasyonu otomatik olarak devreye girmektedir.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın