Ücretsiz Demo
Antalya Turizm Fuarı’na 5500 Kişi Elektraweb İle Hızlı Ve Sorunsuz Giriş Yaptı
Elektraweb Web Tabanlı Otel Programı
Antalya Turizm Fuarı’na 5500 Kişi Elektraweb İle Hızlı Ve Sorunsuz Giriş Yaptı

Antalya Expo Center’da düzenlenen ve 2 günde yaklaşık 5500 Kişinin ziyaret ettiği Antalya Turizm Fuarı’nın tüm online kayıt, online biletleme, kare kodlu yaka kartı oluşturma – basma ve kare kodlu giriş süreçlerini Elektraweb Online Bilet Çözümleri olarak başarıyla gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Elektraweb Online Biletleme Sistemi ile katılımcılar ve ziyaretçiler web sitesi üzerinden online kayıtlarını gerçekleştirerek, QR kodlu yaka kartlarını bilgisayarlarına indirip, çıkış alabildiler. Böylece fuar alanında bankoya uğramadan, yaka kartlarını okutarak doğrudan geçiş yapabilme şansına kavuştular. Aynı sistem üzerinden bankolardan da son derece kısa süre içinde kayıt ve yaka kartı basma işlemi gerçekleştirilebildi.

Katılımcıların fuar deneyimlerini kolaylaştırmayı ön plana alan Elektraweb, kağıt kartvizit taşıma zorunluluğunu da ortadan kaldırdı. Elektraweb Online Bilet Sistemi üzerinden oluşturulan yaka kartlarındaki QR kodlar, giriş için kullanılmasının yanı sıra, iletişim bilgilerinin rahatça cep telefonlarına aktarılabilmesini de sağlıyor. Böylece toplanan kartvizitlerin kaybolması, arşivlenmesi, not alınması vs. sıkıntılar minimize edilebiliyor.

Elektraweb Online Bilet Çözümleri, Park / Kulüp / Beach Otomasyon Sistemi ile de entegre çalışarak Eğlence ve tema parkları, kulüpler, beachler, eğlence, kültür, sanat veya spor alanlarının satış, ödeme alma, barkodlu otomatik giriş süreçlerinin yönetilmesini sağlayan komple bir çözümdür

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın