Ücretsiz Demo
Akademik İşbirlikleri

Akademik İşbirlikleri

ElektraWeb, bünyesinde entegre online rezervasyon sistemi ve kanal yönetimini barındıran web tabanlı bir otel otomasyon programıdır. Anlık kimlik bildirimi, quick POS, ön muhasebe, misafir ilişkileri gibi turizm işletmelerinin ihtiyacı olan tüm birimleri yönetebilecek kapsamdadır.

Üniversitenizle eğitim işbirlikleri kurmak ve eğitiminizde, bölümünüzde ElektraWeb‘in ücretsiz kullanımını size sunmak istiyoruz. Bugünün konaklama pazarının en yeni ve en eksiksiz teknolojisini öğretmenin sizin ve öğrencileriniz için dikkate değer avantajlar sağlayacağına inanıyoruz.

  • ElektraWeb, başka hiçbir otel yönetimi yazılımının sahip olmadığı benzersiz özelliklere sahiptir. Her şeyden önce, hem küçük otellerde hem de 5 yıldızlı büyük otellerde kullanılabilen tam özellikli bir PMS’dir. İkinci olarak, standart paketinde kendi rezervasyon motoru, kanal yöneticisi, ücret yöneticisi, kimlik okuyucu ve restoran POS’u içeren tek PMS sistemi olabilir. Programlama ve barındırmada en son teknolojiyi kullanır. Bu nedenle, hızlı, kullanımı kolay ve çok verimlidir.

Ne Sağlıyoruz?

  • Tüm öğrencileriniz ve akademik personeliniz tarafından kullanılabilecek ElektraWeb yazılım lisansı,
  • Belgeler, ders programı, videolar, test senaryoları ve ödev örnekleri gibi diğer tüm öğretim materyalleri,
  • Öğrencilerin ilerlemesini kontrol etmek ve ölçmek için gerekli araçlar,
  • ElektraWeb yazılımını kullanarak ortak otel ve resortlarımızda yaz eğitimi ve istihdam için fırsatlar sağlıyoruz.
Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın