Kanal Yönetimi

Channel Manager With PMS
  • ElektraWeb, yalnızca çevrimiçi kanalları (Booking.com, Expedia, Hotelbeds, HotelsPro vb.) Senkronize etmekle kalmayan, aynı zamanda oteldeki rezervasyonları alan entegre bir kanal yöneticisine sahiptir. Bu yüzden çok daha kolay ve daha etkilidir.
  • ElektraWeb, doluluk bilgileri olan iki yönlü bir bağlantıya sahiptir ve fiyatlar kanallara gönderilir ve rezervasyonlar alınır.
  • ElektraWeb kanal yöneticisi sistemi çok esnektir. Gönderme ve alma seçeneklerine ek olarak, kullanılabilirlik, indirimler ve fiyatlar kanallara göre revize edilebilir.
  • Sanal oda tipleri kullanılabilir ve gerçek oda tiplerine göre sanal oda tipi kullanılabilirliği formüle edilebilir.

ElektraWeb Kanal Yöneticisinin Entegre Olduğu Kanallar

DAHA FAZLA KANALA MI İHTİYACINIZ VAR ?

 RATEGAIN İLE TANIŞIN !

Otelinizi Dünya Çapında 1200’den Fazla Kanalda Çok Ekonomik Fiyatlarla Satın

ElektraWeb Otel Yönetim Yazılımı, dünyanın en büyük dağıtım yönetimi şirketlerinden RateGain ile iş birliğine başladı. RateGain otelinizi dünyanın dört bir yanındaki 1200’den fazla kanala, 360’tan fazla online seyahat acentesine ve 900’den fazla tur operatörüne bağlayarak her gün daha fazla gelir elde etmesine yardımcı oluyor.

Dünya çapında 125.000’den fazla otelde kullanılan RateGain, gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için RezGain Kanal Yöneticisi, Akıllı Dağıtım, GDS entegrasyonları gibi işlevsel ürünler sunuyor.

RateGain’in, Amadeus, Sabre ve Travelport gibi GDS’lerle entegrasyonu sayesinde kanal yönetimini en verimli şekilde kullanırsınız.. GDS’lerin dünya genelinde binlerce seyahat acentesine erişimi, çok daha geniş bir müşteri tabanına satış yapabilmenizi sağlar.

RezGain Kanal Yönetimi İle ilgili Avantajlı Fiyat Teklifi Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilirsiniz