Ücretsiz Demo
Elektraweb Web Tabanlı Otel Programı
OTEL YÖNETİMİNDE NEYE İHTİYACINIZ VARSA ELEKTRA V5’DE VAR (Turizm&Yatırım Dergisi Ağustos 2018)

Türkiye’nin en büyük otellerinin, otel zincirlerinin ve kamu kurumlarının da aralarında bulunduğu 3.300’den fazla işletmenin tercihi olan Elektra Otel Programı, sektörün ihtiyaç duyduğu tüm yazılım çözümlerini entegre olarak sunan bir Türk markasıdır.
1995 yılından beri pazarın en baskın aktörlerinden biri olan ve sektörün teknoloji öncüsü rolüyle pek çok ilki gerçekleştiren Elektra, kullanıcılarının başka yazılımlara gereksinim duymadan tüm ihtiyaçlarını tek noktadan çözümleyebilmeleri sağlıyor. Sektörde az bulunan bir özellik olan bu kapsamlılık, hiç bitmeyen Ar-Ge sürecinin doğal bir sonucu… Bu süreç Elektra’yı daha online, daha mobil, daha hızlı, daha esnek ve çok daha kullanıcı dostu bir hale getiriyor
Elektra V5 sektörün en ONLINE otel programı; çünkü ön bürosu ile çift taraflı entegrasyonu bulunan “Rezervasyon Motoru, Kanal Yönetimi ve Acente Extranet” modüllerine sahip. Böylece oteller tüm satış süreçlerini tek noktadan yönetebiliyor.
Elektra V5 çok daha MOBİL bir otel programı; çünkü operasyonel ve finansal pek çok işlem “Mobil Yönet” modülü ile yürütülebildiği gibi, restoran yönetiminde “Mobil POS”, CRM süreçlerinde “Online Anket”, “Misafirler için Mobil Uygulama” ve “Online check-in” özellikleri mobil platformlar üzerinden rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor
Elektra V5 artık daha HIZLI bir otel programı; çünkü 1 milyonun üzerindeki kayıt sayısında bile yüksek performans gösteriyor ve büyük veriyle yüksek hızda çalışıyor.
Elektra V5 daha ESNEK bir otel programı; çünkü form dizaynları kullanıcısı tarafından istenildiği gibi değiştirilebiliyor
Ve Elektra V5 daha KULLANICI DOSTU bir otel programı; çünkü ön büro modülünü bir yönetim platformu gibi kullanarak 3. Parti sistemlerle rahatlıkla entegrasyon imkanı sunduğu gibi, kişiselleştirilebilir ekranlar, üst düzey güvenlik yönetimi, her ekranda filtreleme imkanı, tek tuşla erişim ve raporlama çeşitliliği gibi iş yükünü azaltıp misafir memnuniyetini ön plana çıkaran pek çok özelliğe sahip.
Günümüzde otomasyonun ve dijital dünyanın gücünü kavrayamayan işletmelerin etkilerini nasıl yitirmeye başladıklarını kolaylıkla gözlemleyebiliyoruz. Bu durum Elektra’nın sektörün ihtiyaçları kadar, tatilcilerin satın alma yöntemleri ve dijital alışkanlıklarına odaklanmasına da neden oluyor. Önümüzdeki dönemlerde Elektra, tüm bu verileri doğru yorumlayan ve en doğru çözümleri sunmaya devam eden yazılımlar arasında olmaya devam edecektir.

Sizi Arayalım
Ücretsiz Demo için Tıklayın